NOGA KOMUŚ POWINĘŁA co to jest
Definicja NOGA SIĘ (KOMUŚ) POWINĘŁA [POŚLIZGNĘŁA]. Słownik komuś się coś nie udało, ktoś doznał.

Czy przydatne?

Definicja noga się (komuś) powinęła [poślizgnęła]

Co to jest NOGA SIĘ (KOMUŚ) POWINĘŁA [POŚLIZGNĘŁA]: komuś się coś nie udało, ktoś doznał porażki w jakiejś dziedzinie: Nie mogę sobie pozwolić, tak aby w tym roku noga powinęła mi się po raz drugi. Tym wspólnie muszę zdać egzamin wstępny

Co znaczy Na Słowo Honoru:
Porównanie umów, bez podpisywania dokumentów: Zleciłem mu ten remont na wyraz honoru. Określiliśmy z grubsza zakres prac i stawkę, lecz formalnej umowy nie spisaliśmy. 2. o czymś, co nie powinno działać noga się (komuś) powinęła [poślizgnęła] co znaczy.
Krzyżówka Nerwy (Kogoś) Poniosły:
Dlaczego ktoś utracił kontrolę nad własnymi emocjami, w zdenerwowaniu powiedział albo zrobił coś, czego żałuje: Wybacz, iż tak na ciebie nakrzyczałem, nerwy mnie poniosły noga się (komuś) powinęła [poślizgnęła] krzyżówka.
Co to jest Nowa Twarz:
Jak lepiej ktoś nowy w jakimś towarzystwie: W ostatnim roku w polskim filmie pojawiło się kilka nowych twarzy. Miejmy nadzieję, iż zagoszczą w nim na stałe noga się (komuś) powinęła [poślizgnęła] co to jest.
Słownik Nie Ma O Czym Mówić (Pot.):
Kiedy wtedy, gdy w sposób kategoryczny chce się zakończyć dyskusję, wyrazić swój niekorzystny relacja do tematu: Powiedziałam, iż nie zgadzam się i to moje ostatnie wyraz. Nie ma o czym mówić noga się (komuś) powinęła [poślizgnęła] słownik.
Czym jest Na Dłuższą [Dalszą] Metę:
Od czego zależy w przyszłości, poprzez dłuższy czas: Sądzę, iż na dłuższą metę nie uda się utrzymać dwóch mieszkań. Jedno trzeba będzie sprzedać albo wynająć noga się (komuś) powinęła [poślizgnęła] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest noga się (komuś) powinęła znaczenie w Znaczenie zwrotu N .