NIETKNIĘTY STOPĄ LUDZKĄ co to jest
Definicja NIETKNIĘTY STOPĄ LUDZKĄ [CZŁOWIEKA]. Słownik niezamieszkany, zachowany w stanie powstałym.

Czy przydatne?

Definicja nietknięty stopą ludzką [człowieka]

Co to jest NIETKNIĘTY STOPĄ LUDZKĄ [CZŁOWIEKA]: niezamieszkany, zachowany w stanie powstałym poprzez naturę: Na Oceanie Indyjskim można znaleźć sporo wysepek nietkniętych ludzką stopą

Nie Zagrzać Nigdzie Miejsca:
nie pozostawać nigdzie długo, na przykład w pracy, w szkole, miejscu zamieszkania: Jego niecierpliwa i niepokorna natura sprawiała, iż wciąż zmieniał pracę. Nigdzie nie mógł zagrzać miejsca nietknięty stopą ludzką [człowieka] co to jest.
Nie Śmierdzieć Groszem (Pot.):
nie mieć pieniędzy: Z kim ty chcesz zakładać spółkę, przecież on groszem nie śmierdzi nietknięty stopą ludzką [człowieka] definicja.
Nie Puszczać Pary Z Ust [Z Gęby] (Pot.):
zachowywać milczenie w jakiejś sprawie, nie ujawniać tajemnicy: Jednakże wiedział o planowanej podwyżce cen, nie puszczał pary z ust nietknięty stopą ludzką [człowieka] co znaczy.
Ni Z Gruszki, Ni Z Pietruszki [Ni Z Gruchy, Ni Z P:
nagle, nieoczekiwanie: Już zbieraliśmy się do domu, gdy nagle Marian ni z gruszki, ni z pietruszki wystrzelił, iż za tydzień się żeni i prosi nas na świadków nietknięty stopą ludzką [człowieka] słownik.
Na Wariackich Papierach:
przygotowania, pospiesznie, chaotycznie: Ten mój wyjazd to było istne szaleństwo. Nie było czasu na przygotowania, na zakupy, na pożegnania ze znajomymi. Wszystko odbyło się na wariackich papierach nietknięty stopą ludzką [człowieka] znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nietknięty stopą ludzką znaczenie w Znaczenie zwrotu N .