NIETKNIĘTY STOPĄ LUDZKĄ co to jest
Definicja NIETKNIĘTY STOPĄ LUDZKĄ [CZŁOWIEKA]. Słownik niezamieszkany, zachowany w stanie powstałym.

Czy przydatne?

Definicja nietknięty stopą ludzką [człowieka]

Co to jest NIETKNIĘTY STOPĄ LUDZKĄ [CZŁOWIEKA]: niezamieszkany, zachowany w stanie powstałym poprzez naturę: Na Oceanie Indyjskim można znaleźć sporo wysepek nietkniętych ludzką stopą

Co znaczy (Ktoś, Coś) Nie Z Tej Ziemi:
Porównanie ktoś albo coś niezwykłego, wzbudzającego zachwyt albo zdumienie: Wczorajszy spektakl światło i dźwięk z muzyką Michela Jarre´a był nie z tej ziemi nietknięty stopą ludzką [człowieka] co znaczy.
Krzyżówka Nie Mieć Głowy Do (Czegoś):
Dlaczego uzdolnień w danym kierunku: Nigdy nie miał głowy do matematyki, więc trudno się dziwić, iż nie zdał na politechnikę. 2. być w danej chwili zajętym, nie mieć czasu na zajmowanie się czymś innym: Czy nietknięty stopą ludzką [człowieka] krzyżówka.
Co to jest Nie Ma Głupich (Pot.):
Jak lepiej zwrot stosowany, kiedy ktoś chce powiedzieć, iż nie da się oszukać czy zastosować: Nie myśl, iż znowu ja będę zmywać naczynia, nie ma niemądrych nietknięty stopą ludzką [człowieka] co to jest.
Słownik Nie Kiwnąć Palcem (W Bucie):
Kiedy nie wykonać żadnego ruchu, tak aby coś zrobić, dystansować się od jakiejś kwestie: Po tym, jak mnie potraktował, nie zamierzam kiwnąć palcem w jego sprawie nietknięty stopą ludzką [człowieka] słownik.
Czym jest Nadszarpnięty Zębem [Przez Ząb] Czasu:
Od czego zależy jest widoczny upływ czasu, nienowy, częściowo podniszczony: Ten budynek jest wprawdzie nadszarpnięty zębem czasu, lecz stoi w bardzo atrakcyjnym punkcie, więc warto się nim zainteresować nietknięty stopą ludzką [człowieka] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nietknięty stopą ludzką znaczenie w Znaczenie zwrotu N .