PRZYSŁUGA NIEDŹWIEDZIA co to jest
Definicja NIEDŹWIEDZIA PRZYSŁUGA. Słownik przysługa która przynosi więcej szkód niż pożytku.

Czy przydatne?

Definicja niedźwiedzia przysługa

Co to jest NIEDŹWIEDZIA PRZYSŁUGA: przysługa która przynosi więcej szkód niż pożytku: Przynosząc te sadzonki, zrobił jej niedźwiedzią przysługę. Musi je wsadzić, pielęgnować, a nie ma na to czasu

Co znaczy Nabrać Wody W Usta:
Porównanie uporczywie milczeć w jakiejś sprawie: Kiedy próbowałam poruszyć sprawę spadku po dziadkach, natychmiast nabrał wody w usta i nic nie powiodło mi się z niego wyciągnąć niedźwiedzia przysługa co znaczy.
Krzyżówka Nie Ma Żartów (Z Kimś, Czymś):
Dlaczego o kimś albo o czymś, czego nie powinno się lekceważyć: Coraz więcej ludzi przekonuje się, iż z kleszczami nie ma żartów niedźwiedzia przysługa krzyżówka.
Co to jest Nie Mieć Co Do Garnka [Gęby] Włożyć:
Jak lepiej być w bardzo złej sytuacji materialnej, nie mieć co jeść: Jego żona nie ma co do garnka włożyć, a on przepija każdy grosz, jaki uda mu się zarobić niedźwiedzia przysługa co to jest.
Słownik Nie Schodzić Z Afisza:
Kiedy o sztuce albo filmie, który poprzez dłuższy czas utrzymuje się w repertuarze: To był wielki sukces. Sztuka nie schodziła z afisza poprzez kilka lat niedźwiedzia przysługa słownik.
Czym jest Na Los [Łut] Szczęścia:
Od czego zależy licząc na szczęście, ryzykując, iż się coś uda: Weź się wreszcie do edukacji! Nie możesz liczyć tylko na los szczęścia niedźwiedzia przysługa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest niedźwiedzia przysługa znaczenie w Znaczenie zwrotu N .