NIECH KOGOŚ PIEKŁO POCHŁONIE co to jest
Definicja NIECH (KOGOŚ, COŚ) PIEKŁO POCHŁONIE. Słownik przekleństwo wyrażające marzenie, aby coś.

Czy przydatne?

Definicja niech (kogoś, coś) piekło pochłonie

Co to jest NIECH (KOGOŚ, COŚ) PIEKŁO POCHŁONIE: przekleństwo wyrażające marzenie, aby coś albo ktoś zniknął na zawsze: Ten człowiek wyrządził tyle zła, iż niech go piekło pochłonie

Co to jest Na Drugim [Tamtym] Świecie:
Porównanie w miejscu, do którego człowiek trafia po zgonu: Zastanów się, co cię czeka na drugim świecie? Prawie każdy trafi do nieba niech (kogoś, coś) piekło pochłonie co to jest.
Definicja Na Pełnych [Wysokich, Najwyższych, Maksymalnych] O:
Dlaczego intensywnie, bez chwili przerwy, wytchnienia: Od pięciu lat pracujesz na pełnych obrotach, więc czas wziąć wreszcie urlop niech (kogoś, coś) piekło pochłonie definicja.
Co znaczy Nie Wierzyć [Nie Móc Uwierzyć] Własnym Oczom [Uszo:
Jak lepiej nie uwierzyć w to, co się zobaczyło albo usłyszało: Gdy zobaczy w telewizji fotografię swego sąsiada, poszukiwanego za oszustwa, nie mógł uwierzyć własnym oczom niech (kogoś, coś) piekło pochłonie co znaczy.
Słownik Na Zatracenie:
Kiedy na zgon, na poniewierkę, na zgubę: Zaraz najpierw wojny wielu Żydów opuściło miasteczko i pojechało na zatracenie do Związku Radzieckiego, gdzie słuch o nich zaginął niech (kogoś, coś) piekło pochłonie słownik.
Znaczenie Nie Wylewać Za Kołnierz (Pot.):
Od czego zależy lubić wypić, chętnie sięgać po alkohol: O, Janek Stępień znany był z tego, iż nie wylewał za kołnierz. Trudno mu było dorównać niech (kogoś, coś) piekło pochłonie znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest niech (kogoś, coś) piekło znaczenie w Znaczenie zwrotu N .