NIECH KOGOŚ NAGŁA KREW ZALEJE co to jest
Definicja NIECH (KOGOŚ, COŚ) (NAGŁA) KREW ZALEJE (POT.). Słownik rodzaj przekleństwa wyrażającego.

Czy przydatne?

Definicja niech (kogoś, coś) (nagła) krew zaleje (pot.)

Co to jest NIECH (KOGOŚ, COŚ) (NAGŁA) KREW ZALEJE (POT.): rodzaj przekleństwa wyrażającego niekorzystny relacja do kogoś albo czegoś: Lecz mnie ten handlarz oszukał, niech go nagła krew zaleje!

Co znaczy Na Dobre:
Porównanie ostatecznie, kompletnie, nieodwracalnie: Wreszcie jestem wolna! Pozbyłam się tego drania na dobre niech (kogoś, coś) (nagła) krew zaleje (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Na Każdym Kroku:
Dlaczego ciągle, zawsze, wszędzie: Tyle mówi się o kryzysie w gospodarce, a jednak na każdym kroku widzi się nowe luksusowe osiedla, nowoczesne biurowce, drogie samochody niech (kogoś, coś) (nagła) krew zaleje (pot.) krzyżówka.
Co to jest Nie Powiedzieć (Komuś) [(O Kimś)] Złego [Marnego]:
Jak lepiej ani słowem nie obrazić kogoś, nie skrytykować go, nie zarzucić komuś czegoś: Tj. faktycznie przyzwoity człowiek, nie mogę powiedzieć o nim marnego słowa niech (kogoś, coś) (nagła) krew zaleje (pot.) co to jest.
Słownik Nie Przebierać W Środkach:
Kiedy dostępnych środków, aby osiągnąć cel, nie mieć jakichkolwiek skrupułów przy realizacji jakiegoś planu: Kiedy im zależy na jakimś gruncie, robią wszystko, tak aby zmusić właściciela do sprzedaży i niech (kogoś, coś) (nagła) krew zaleje (pot.) słownik.
Czym jest Na Własną Rękę:
Od czego zależy samodzielnie, bez pomocy, wsparcia, udziału innych osób: Skoro ma teraz wiele czasu, postanowiła na swoją rękę szukać odpowiedniego miejsca na biuro niech (kogoś, coś) (nagła) krew zaleje (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest niech (kogoś, coś) (nagła znaczenie w Znaczenie zwrotu N .