NIECH KOGOŚ JASNY SZLAG TRAFI co to jest
Definicja NIECH (KOGOŚ, COŚ) (JASNY) SZLAG TRAFI (POT.). Słownik przekleństwo stosowane w stanie.

Czy przydatne?

Definicja niech (kogoś, coś) (jasny) szlag trafi (pot.)

Co to jest NIECH (KOGOŚ, COŚ) (JASNY) SZLAG TRAFI (POT.): przekleństwo stosowane w stanie silnego wzburzenia: Znowu wybili mi boczną szybę, niech to szlag trafi!

Co znaczy Nie Mieć Boga W Sercu:
Porównanie być człowiekiem niedobrym, zuchwałym, zasługującym na potępienie: Ona chyba nie ma Boga w sercu, iż potrafi zostawić takie małe dziecko bez opieki niech (kogoś, coś) (jasny) szlag trafi (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Nie Wylecieć [Wypaść] Sroce Spod Ogona (Pot.):
Dlaczego być kimś godnym szacunku, uwagi, kimś, kogo nie powinno się lekceważyć: Co ty sobie wyobrażasz? iż pochodzisz z lepszej rodziny? A ja co? Także nie wypadłem sroce spod ogona niech (kogoś, coś) (jasny) szlag trafi (pot.) krzyżówka.
Co to jest (Ktoś) Niespełna Rozumu:
Jak lepiej o kimś zachowującym się dziwnie, nierozsądnie, wykazującym zaburzenia psychiczne: Tylko osoba niespełna rozumu mogła kupić taką ruderę niech (kogoś, coś) (jasny) szlag trafi (pot.) co to jest.
Słownik Na Medal:
Kiedy pochwały: Wojtek to chłopak na medal! Możecie kraj być z niego dumni. 2. świetnie, znakomicie: Chciałbym podziękować moim współpracownikom, którzy w ostatnim czasie podjęli nowe wyzwania i spisali niech (kogoś, coś) (jasny) szlag trafi (pot.) słownik.
Czym jest Na Piękne Oczy:
Od czego zależy za nic, bez szczególnych zasług, tylko ze względu dobrego wyglądu czy uprzywilejowanej pozycji: Myślisz, iż zawsze będziesz dostawać kapitał na piękne oczy? Chwilę na nie wreszcie zapracować niech (kogoś, coś) (jasny) szlag trafi (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest niech (kogoś, coś) (jasny znaczenie w Znaczenie zwrotu N .