NIECH KOGOŚ KOPNIE [KULE BIJĄ co to jest
Definicja NIECH (KOGOŚ, COŚ) GĘŚ KOPNIE [KULE BIJĄ] (POT.). Słownik wykrzyknienie stosowane.

Czy przydatne?

Definicja niech (kogoś, coś) gęś kopnie [kule biją] (pot.)

Co to jest NIECH (KOGOŚ, COŚ) GĘŚ KOPNIE [KULE BIJĄ] (POT.): wykrzyknienie stosowane spontanicznie w chwili lekkiego zdenerwowania, zaskoczenia, czasem podziwu: Lecz sobie furę nabył, niech go gęś kopnie!

Co znaczy (Ktoś) Nie Jest Ułomkiem:
Porównanie ktoś jest silnie zbudowany: Jednakże nie jest ułomkiem, nawet i on miał trudności z podniesieniem tego fotela niech (kogoś, coś) gęś kopnie [kule biją] (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Na Szarym Końcu:
Dlaczego najdalej jak tylko można, poza wszelaką klasyfikacją: Reprezentant Polski znalazł się na szarym końcu w klasyfikacji indywidualnej niech (kogoś, coś) gęś kopnie [kule biją] (pot.) krzyżówka.
Co to jest Niczego Sobie (Pot.):
Jak lepiej powściągliwą pochwałę, dobry, całkiem dobry, całkiem niebrzydki: Przyznam, iż jego dziewczyna jest niczego sobie. Spodziewałem się jakiejś grubej okularnicy, a tu całkiem niezła babka niech (kogoś, coś) gęś kopnie [kule biją] (pot.) co to jest.
Słownik Na Własne Oczy [Uszy]:
Kiedy osobiście: Wpadnij do niej kiedyś bez uprzedzenia, to przekonasz się na swoje oczy, jaka z niej gospodyni niech (kogoś, coś) gęś kopnie [kule biją] (pot.) słownik.
Czym jest Niech (Kogoś) Głowa (O Kogoś, Coś) Nie Boli:
Od czego zależy niech ktoś się (czymś) nie przejmuje, nie zamartwia się, nie wtrąca się do czegoś: Jestem pewien, iż poradzę sobie z tą robotą do piątku, niech cię głowa o to nie boli niech (kogoś, coś) gęś kopnie [kule biją] (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest niech (kogoś, coś) gęś kopnie znaczenie w Znaczenie zwrotu N .