PTASZEK PTAK NIEBIESKI co to jest
Definicja NIEBIESKI PTAK [PTASZEK]. Słownik człowiek lekkomyślny, żyjący cudzym kosztem: Chłopak, z.

Czy przydatne?

Definicja niebieski ptak [ptaszek]

Co to jest NIEBIESKI PTAK [PTASZEK]: człowiek lekkomyślny, żyjący cudzym kosztem: Chłopak, z którym ostatnio się spotyka, to jakiś niebieski ptak. Nie uczy się, nie pracuje, nie wiadomo, skąd ma kapitał

Co znaczy Nic Tu Po (Kimś):
Porównanie ktoś nie jest gdzieś mile widziany, potrzebny: Widzę, iż świetnie się bawicie w swoim towarzystwie. Nic tu po mnie, wracam do domu niebieski ptak [ptaszek] co znaczy.
Krzyżówka Nie Pali Się (Pot.):
Dlaczego zwrot stosowany wtedy, gdy chce się powiedzieć, iż zrobienie czegoś nie wymaga pośpiechu: Nie musisz jutro oddawać mi tych pieniędzy, nie pali się niebieski ptak [ptaszek] krzyżówka.
Co to jest (Ktoś) (Jest) Niewart Złamanego Szeląga [Grosza]:
Jak lepiej ktoś nie jest nic wart: Nie wiem, co ta Wanda w nim widzi. Dla mnie on nie jest wart złamanego grosza niebieski ptak [ptaszek] co to jest.
Słownik Nudny Jak Flaki Z Olejem (Pot.):
Kiedy wyjątkowo nudny: Video był nudny jak flaki z olejem, myślałam, iż zasnę już po kilkunastu minutach niebieski ptak [ptaszek] słownik.
Czym jest Na Zatracenie:
Od czego zależy na zgon, na poniewierkę, na zgubę: Zaraz najpierw wojny wielu Żydów opuściło miasteczko i pojechało na zatracenie do Związku Radzieckiego, gdzie słuch o nich zaginął niebieski ptak [ptaszek] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest niebieski ptak [ptaszek znaczenie w Znaczenie zwrotu N .