WYCHYLAĆ [NIE WYSTAWIAĆ] NOSA co to jest
Definicja NIE WYCHYLAĆ [NIE WYSTAWIAĆ] NOSA (SKĄDŚ). Słownik pozostawać ciągle w tym samym miejscu.

Czy przydatne?

Definicja nie wychylać [nie wystawiać] nosa (skądś)

Co to jest NIE WYCHYLAĆ [NIE WYSTAWIAĆ] NOSA (SKĄDŚ): pozostawać ciągle w tym samym miejscu: Odciął się od świata, nie wychylał nosa ze swej mazurskiej chałupy i czuł się z tym dobrze

Co znaczy Nie Znać [Nie Być Pewnym, Nie Wiedzieć] Dnia Ani G:
Porównanie być zależnym od swego przeznaczenia, nie mieć wpływu na to, co przyniesie los: Na wojnie wszystko jest ogromną loterią, nikt nie zna dnia ani godziny nie wychylać [nie wystawiać] nosa (skądś) co znaczy.
Krzyżówka Na Zabój (Pot.):
Dlaczego o uczuciach bardzo mocno, kompletnie: Jeszcze w szkole średniej zakochała się na zabój w pewnym gitarzyście i od tej pory wszystkie wieczory spędzała w klubie, gdzie grał nie wychylać [nie wystawiać] nosa (skądś) krzyżówka.
Co to jest Nie Umieć Powiedzieć [Sklecić] Trzech Słów (Pot.):
Jak lepiej mieć trudności z wysławianiem się, mieć ograniczone możliwości intelektualne: Ta kobieta ma zostać rzecznikiem prasowym? Przecież ona nie umie powiedzieć trzech słów nie wychylać [nie wystawiać] nosa (skądś) co to jest.
Słownik Nie Sprzedać Łatwo [Tanio] Swej Skóry:
Kiedy łatwo, nie rezygnować z walki, mimo iż jest skazana na niepowodzenie: Nasze siatkarki nie miały w tym turnieju szans na zwycięstwo, lecz obiecały, iż nie sprzedadzą niedrogo swej skóry nie wychylać [nie wystawiać] nosa (skądś) słownik.
Czym jest Nie Mieć Nic Do Gadania [Powiedzenia]:
Od czego zależy nie mieć prawa do zajmowania głosu w istotnych kwestiach: W tej rodzinie kobiety nigdy nie miały nic do gadania. Wszystkie istotne decyzje podejmowali mężczyźni nie wychylać [nie wystawiać] nosa (skądś) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie wychylać [nie wystawiać znaczenie w Znaczenie zwrotu N .