WIEDZIEĆ GDZIE PODZIAĆ co to jest
Definicja NIE WIEDZIEĆ, GDZIE SIĘ PODZIAĆ. Słownik być speszonym, zakłopotanym: Kiedy wujek po paru.

Czy przydatne?

Definicja nie wiedzieć, gdzie się podziać

Co to jest NIE WIEDZIEĆ, GDZIE SIĘ PODZIAĆ: być speszonym, zakłopotanym: Kiedy wujek po paru głębszych rozpoczął opowiadać te własne niemądre dowcipy, nie wiedziałam, gdzie się podziać

Co znaczy Nic (Komuś) Po (Kimś, Czymś):
Porównanie coś jest komuś niepotrzebne, nieprzydatne: Możesz sobie wziąć ten sznurek, nic mi po nim. Mam całą nową szpulę nie wiedzieć, gdzie się podziać co znaczy.
Krzyżówka Niech (Kogoś, Coś) Dunder Świśnie [(Jasny) Piorun:
Dlaczego stosowane wtedy, gdy coś się nie powiedzie: Niech dunder świśnie takich fachowców jak oni! 2. rodzaj przekleństwa skierowany do kogoś, kto jest powodem irytacji, złości: Znowu ten sklep jest nie wiedzieć, gdzie się podziać krzyżówka.
Co to jest Na Czysto:
Jak lepiej o zarobku: po odliczeniu podatków i innych potrąceń: Pod koniec miesiąca otrzymałem na czysto tys. złotych i to ma mi wystarczyć do następnej wypłaty nie wiedzieć, gdzie się podziać co to jest.
Słownik Nawarzyć Piwa (Komuś):
Kiedy wpędzić siebie albo kogoś w kłopoty: Sama sobie nawarzyłaś piwa, to musisz ponieść skutki. Trzeba było zdawać egzaminy, a nie włóczyć się po klubach nie wiedzieć, gdzie się podziać słownik.
Czym jest (Ktoś) Nie Czuje Kości (Pot.):
Od czego zależy ktoś jest bardzo zmęczony albo obolały: Tak się napracowałem w ogrodzie, iż nie czuję kości nie wiedzieć, gdzie się podziać czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie wiedzieć, gdzie się znaczenie w Znaczenie zwrotu N .