UMIEĆ POWIEDZIEĆ [SKLECIĆ co to jest
Definicja NIE UMIEĆ POWIEDZIEĆ [SKLECIĆ] TRZECH SŁÓW (POT.). Słownik mieć trudności z wysławianiem.

Czy przydatne?

Definicja nie umieć powiedzieć [sklecić] trzech słów (pot.)

Co to jest NIE UMIEĆ POWIEDZIEĆ [SKLECIĆ] TRZECH SŁÓW (POT.): mieć trudności z wysławianiem się, mieć ograniczone możliwości intelektualne: Ta kobieta ma zostać rzecznikiem prasowym? Przecież ona nie umie powiedzieć trzech słów!

Co znaczy Nic Tu Po (Kimś):
Porównanie ktoś nie jest gdzieś mile widziany, potrzebny: Widzę, iż świetnie się bawicie w swoim towarzystwie. Nic tu po mnie, wracam do domu nie umieć powiedzieć [sklecić] trzech słów (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Na Podorędziu:
Dlaczego pod ręką, tuż koło siebie, z możliwością natychmiastowego zastosowania: Nie masz czasem na podorędziu jakiegoś plecaka? Wyjeżdżam jutro, a nie mam czasu biegać po sklepach nie umieć powiedzieć [sklecić] trzech słów (pot.) krzyżówka.
Co to jest Nabierać Życia:
Jak lepiej ożywiać się, stawać się bardziej wyrazistym: Ta mieścina nabrała życia dopiero wtedy, gdy w pobliżu zbudowano wyciąg narciarski nie umieć powiedzieć [sklecić] trzech słów (pot.) co to jest.
Słownik Nakłaść [Nawkładać, Nawbijać] (Czegoś) (Komuś) Do:
Kiedy opowiedzieć komuś coś tak sugestywnie, aby go przekonać do czegoś, nauczyć czegoś: Ci twoi nowi znajomi nakładli ci bzdur do głowy i teraz nie można się z tobą dogadać nie umieć powiedzieć [sklecić] trzech słów (pot.) słownik.
Czym jest Nie Móc Na (Kogoś, Coś) Patrzeć:
Od czego zależy odczuwać niekorzystne emocje na widok kogoś albo czegoś: Od czasu, kiedy pracuje w cukierni, wprost nie może patrzeć na słodycze nie umieć powiedzieć [sklecić] trzech słów (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie umieć powiedzieć znaczenie w Znaczenie zwrotu N .