PRZEBIERAĆ SŁOWACH co to jest
Definicja NIE PRZEBIERAĆ W SŁOWACH. Słownik powiedzieć, co faktycznie się myśli, nie unikając.

Czy przydatne?

Definicja nie przebierać w słowach

Co to jest NIE PRZEBIERAĆ W SŁOWACH: powiedzieć, co faktycznie się myśli, nie unikając dosadnych słów: Zdenerwowani pasażerowie, którzy od paru godz. usiłują wyjechać w stronę Warszawy, wtargnęli do dyżurnego ruchu i nie przebierając w wyrazach powiedzieli, co o tym myślą

Co znaczy Nie Dawać Sobie W Kaszę Dmuchać (Pot.):
Porównanie czujnym, bystrym, z charakterem, być osobą, którą trudno manipulować, oszukać: Lepiej uważajcie na jej lekcjach, ona nie da sobie w kaszę dmuchać. Znajdzie sposób, aby zaprowadzić dyscyplinę i zmusić nie przebierać w słowach co znaczy.
Krzyżówka Na Żywo:
Dlaczego emitowany na bieżąco, bezpośrednio z miejsca zdarzenia: W koncercie na żywo, jaki zobaczymy dziś wieczorem, wystąpią gwiazdy polskiej estrady nie przebierać w słowach krzyżówka.
Co to jest Nie Ma Dwóch Zdań:
Jak lepiej bez zastrzeżenia, jest oczywiste, bez dyskusji: Jutro przychodzicie do nas na obiad, nie ma dwóch zdań nie przebierać w słowach co to jest.
Słownik Nadawać Się Do Kosza [Do Śmieci]:
Kiedy być bezwartościowym i nieprzydatnym: Przyniósł dzisiaj raport, nad którym pracował cały tydzień, lecz to się nadaje do kosza. Zrobił w nim tyle błędów, iż nawet poprawić byłoby trudno nie przebierać w słowach słownik.
Czym jest Na Klęczkach [Kolanach]:
Od czego zależy z pokorą, z uniżonością: Lepiej się zastanów, co robisz. Dzisiaj mnie wyrzucasz, a jutro będziesz mnie błagać na klęczkach, żebym powrócił nie przebierać w słowach czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie przebierać w słowach znaczenie w Znaczenie zwrotu N .