POWIEDZIEĆ KOMUŚ KIMŚ ZŁEGO co to jest
Definicja NIE POWIEDZIEĆ (KOMUŚ) [(O KIMŚ)] ZŁEGO [MARNEGO]. Słownik ani słowem nie obrazić kogoś.

Czy przydatne?

Definicja nie powiedzieć (komuś) [(o kimś)] złego [marnego]

Co to jest NIE POWIEDZIEĆ (KOMUŚ) [(O KIMŚ)] ZŁEGO [MARNEGO]: ani słowem nie obrazić kogoś, nie skrytykować go, nie zarzucić komuś czegoś: Tj. faktycznie przyzwoity człowiek, nie mogę powiedzieć o nim marnego słowa

Co znaczy Nawet (Komuś) Się Nie Śniło:
Porównanie ktoś nie był w stanie wyobrazić sobie czegoś, wymarzyć, uwierzyć, iż coś nastąpi: Naszym rodzicom nawet się nie śniło, iż będą kiedyś bez przeszkód wyjeżdżać za granicę nie powiedzieć (komuś) [(o kimś)] złego [marnego] co znaczy.
Krzyżówka Nie (Być) W Ciemię Bity(M) (Pot.):
Dlaczego być bystrym, sprytnym, nie dać się oszukać: Ten facet nie jest w ciemię bity, od razu pozna, iż wyrób jest z przemytu nie powiedzieć (komuś) [(o kimś)] złego [marnego] krzyżówka.
Co to jest Na Żywo:
Jak lepiej emitowany na bieżąco, bezpośrednio z miejsca zdarzenia: W koncercie na żywo, jaki zobaczymy dziś wieczorem, wystąpią gwiazdy polskiej estrady nie powiedzieć (komuś) [(o kimś)] złego [marnego] co to jest.
Słownik Naga Prawda:
Kiedy przedstawione obiektywnie fakty, co do których nie ma jakichkolwiek zastrzeżenia: Uważam, iż już czas, aby poznała nagą prawdę. Takie oszukiwanie do niczego nie prowadzi nie powiedzieć (komuś) [(o kimś)] złego [marnego] słownik.
Czym jest Nosić Koszulę W Zębach (Pot.):
Od czego zależy żartobliwie o przeszłości kogoś młodszego od mówiącego, kto wtedy był małym dzieckiem: Gdy ja szedłem do wojska, Karol nosił jeszcze koszulę w zębach nie powiedzieć (komuś) [(o kimś)] złego [marnego] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie powiedzieć (komuś) [(o znaczenie w Znaczenie zwrotu N .