PALI co to jest
Definicja NIE PALI SIĘ (POT.). Słownik zwrot stosowany wtedy, gdy chce się powiedzieć, iż zrobienie.

Czy przydatne?

Definicja nie pali się (pot.)

Co to jest NIE PALI SIĘ (POT.): zwrot stosowany wtedy, gdy chce się powiedzieć, iż zrobienie czegoś nie wymaga pośpiechu: Nie musisz jutro oddawać mi tych pieniędzy, nie pali się!

Co znaczy Na Ful (Pot.):
Porównanie bardzo intensywnie, maksymalnie, do końca: Nie myślą o sąsiadach, muzyka na ful do rana to normalka. I to jaka muzyka nie pali się (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Niedźwiedzia Przysługa:
Dlaczego przysługa która przynosi więcej szkód niż pożytku: Przynosząc te sadzonki, zrobił jej niedźwiedzią przysługę. Musi je wsadzić, pielęgnować, a nie ma na to czasu nie pali się (pot.) krzyżówka.
Co to jest Niedzielny Kierowca:
Jak lepiej lekceważąco o kierowcy z małym doświadczeniem: Sporą liczbę wypadków należy przypisać tak zwany niedzielnym kierowcom, którzy nie mają doświadczenia i popełniają błędy w zachowaniu się na jezdni nie pali się (pot.) co to jest.
Słownik Na Krechę [Kreskę, Zeszyt] (Pot.):
Kiedy nie płacąc w tym momencie, na kredyt: Przewarzająca część mieszkańców wsi nie ma pracy, dlatego już od połowy miesiąca błagają sklepikarza, aby sprzedał im na krechę najpotrzebniejsze produkty nie pali się (pot.) słownik.
Czym jest Na Odlew:
Od czego zależy o uderzeniu: mocno, gwałtownie, z całej siły: Pijany gość rozpoczął się awanturować, więc barman nie wytrzymał i przyłożył mu na odlew nie pali się (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie pali się (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu N .