OTWIERAĆ [GĘBY co to jest
Definicja NIE OTWIERAĆ UST [GĘBY] (POT.). Słownik milczeć, nie zabierać głosu: Poprzez cały wieczór.

Czy przydatne?

Definicja nie otwierać ust [gęby] (pot.)

Co to jest NIE OTWIERAĆ UST [GĘBY] (POT.): milczeć, nie zabierać głosu: Poprzez cały wieczór nie otworzył ust, siedział tylko z drinkiem w ręku i obserwował towarzystwo

Co znaczy Na Wyrost:
Porównanie pozostawiając nadwyżkę, która w przyszłości się przyda: Ta kurtka jest trochę na wyrost, lecz co najmniej dłużej mu posłuży. 2. bezzasadnie, przedwcześnie: Widzę, iż pochwaliłam cię trochę na wyrost nie otwierać ust [gęby] (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Nie (Być) W Ciemię Bity(M) (Pot.):
Dlaczego być bystrym, sprytnym, nie dać się oszukać: Ten facet nie jest w ciemię bity, od razu pozna, iż wyrób jest z przemytu nie otwierać ust [gęby] (pot.) krzyżówka.
Co to jest Na Własnej Skórze:
Jak lepiej osobiście, samemu czegoś doświadczając: Moja sąsiadka na własnej skórze przekonała się, ile są warte takie okazje. Nabyła praca kuchennego od domokrążcy i za 2 dni musiała go wyrzucić nie otwierać ust [gęby] (pot.) co to jest.
Słownik Na Ostatnich Nogach (Pot.):
Kiedy wyczerpany: Po przejściu całego szlaku dotarł na ostatnich nogach do schroniska, gdzie padł bez sił. 2. w zaawansowanej ciąży, tuż przed rozwiązaniem: Kiedy była na ostatnich nogach, postanowiła nie otwierać ust [gęby] (pot.) słownik.
Czym jest Na Gorąco:
Od czego zależy bezpośrednio po jakimś wydarzeniu, na bieżąco: Relacjonujemy państwu na gorąco wydarzenia, które rozegrały się w tym miejscu nie otwierać ust [gęby] (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie otwierać ust [gęby] (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu N .