MIEĆ GŁOWY CZEGOŚ co to jest
Definicja NIE MIEĆ GŁOWY DO (CZEGOŚ). Słownik 1. nie wykazywać uzdolnień w danym kierunku: Nigdy.

Czy przydatne?

Definicja nie mieć głowy do (czegoś)

Co to jest NIE MIEĆ GŁOWY DO (CZEGOŚ): 1. nie wykazywać uzdolnień w danym kierunku: Nigdy nie miał głowy do matematyki, więc trudno się dziwić, iż nie zdał na politechnikę. 2. być w danej chwili zajętym, nie mieć czasu na zajmowanie się czymś innym: Czy możemy porozmawiać o tym innym wspólnie? Widzisz, iż w tej chwili nie mam głowy do rozmów o urlopie

Co znaczy Nowa Droga Życia:
Porównanie nowy faza życia, który zaczyna się po ślubie: Na kartce podpisanej poprzez wszystkich współpracowników złożyliśmy im idealne życzenia na nowej drodze życia - samych sukcesów i radości nie mieć głowy do (czegoś) co znaczy.
Krzyżówka Na Luzie (Pot.):
Dlaczego swobodnie, bez skrępowania czy wysiłku: Poszłam na ten egzamin na pełnym luzie, aczkolwiek tak faktycznie sporo nie umiałam nie mieć głowy do (czegoś) krzyżówka.
Co to jest Niebo W Gębie (Pot.):
Jak lepiej o czymś wyjątkowo smacznym: Radzę ci, spróbuj tego ciasta. Jest wyśmienite. Niebo w gębie nie mieć głowy do (czegoś) co to jest.
Słownik Na Podorędziu:
Kiedy pod ręką, tuż koło siebie, z możliwością natychmiastowego zastosowania: Nie masz czasem na podorędziu jakiegoś plecaka? Wyjeżdżam jutro, a nie mam czasu biegać po sklepach nie mieć głowy do (czegoś) słownik.
Czym jest Nie Umieć Zliczyć Do Trzech (Pot.):
Od czego zależy być niewiele rozgarniętym, niewiele zaradnym: Wydawało się, iż on nie umie zliczyć do trzech, a w czasie gdy poradził sobie z takim trudnym zadaniem nie mieć głowy do (czegoś) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie mieć głowy do (czegoś znaczenie w Znaczenie zwrotu N .