ŻARTÓW KIMŚ co to jest
Definicja NIE MA ŻARTÓW (Z KIMŚ, CZYMŚ). Słownik o kimś albo o czymś, czego nie powinno się.

Czy przydatne?

Definicja nie ma żartów (z kimś, czymś)

Co to jest NIE MA ŻARTÓW (Z KIMŚ, CZYMŚ): o kimś albo o czymś, czego nie powinno się lekceważyć: Coraz więcej ludzi przekonuje się, iż z kleszczami nie ma żartów

Co znaczy Nie Widzieć [Nie Patrzeć] Dalej Niż Koniec [Czubek:
Porównanie nikim albo niczym innym, a wyłącznie sobą i własną rodziną, wykazywać obojętność wobec cudzych problemów, patrzeć egoistycznie na świat: Jesteś nadzwyczajnym egoistą! Nie widzisz dalej niż czubek nie ma żartów (z kimś, czymś) co znaczy.
Krzyżówka Na Zabój (Pot.):
Dlaczego o uczuciach bardzo mocno, kompletnie: Jeszcze w szkole średniej zakochała się na zabój w pewnym gitarzyście i od tej pory wszystkie wieczory spędzała w klubie, gdzie grał nie ma żartów (z kimś, czymś) krzyżówka.
Co to jest Nie Przebierać W Środkach:
Jak lepiej dostępnych środków, aby osiągnąć cel, nie mieć jakichkolwiek skrupułów przy realizacji jakiegoś planu: Kiedy im zależy na jakimś gruncie, robią wszystko, tak aby zmusić właściciela do sprzedaży i nie ma żartów (z kimś, czymś) co to jest.
Słownik (Ktoś) Nie Wie, Po Jakim Świecie Chodzi [Na Jakim:
Kiedy o kimś niepraktycznym, nieznającym realiów życia: Chłopie, spójrz realnie na świat. Przecież ty nie wiesz, po jakim świecie chodzisz nie ma żartów (z kimś, czymś) słownik.
Czym jest Niedzielny Kierowca:
Od czego zależy lekceważąco o kierowcy z małym doświadczeniem: Sporą liczbę wypadków należy przypisać tak zwany niedzielnym kierowcom, którzy nie mają doświadczenia i popełniają błędy w zachowaniu się na jezdni nie ma żartów (z kimś, czymś) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie ma żartów (z kimś, czymś znaczenie w Znaczenie zwrotu N .