MÓWIĆ co to jest
Definicja NIE MA O CZYM MÓWIĆ (POT.). Słownik zwrot stosowany wtedy, gdy w sposób kategoryczny chce.

Czy przydatne?

Definicja nie ma o czym mówić (pot.)

Co to jest NIE MA O CZYM MÓWIĆ (POT.): zwrot stosowany wtedy, gdy w sposób kategoryczny chce się zakończyć dyskusję, wyrazić swój niekorzystny relacja do tematu: Powiedziałam, iż nie zgadzam się i to moje ostatnie wyraz. Nie ma o czym mówić

Co znaczy Nie Wąchać Prochu:
Porównanie nie brać udziału w walce zbrojnej: Co on może powiedzieć o wojnie? Przecież siedział poprzez cały czas w sztabie i ani razu nie powąchał prochu nie ma o czym mówić (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Nie Ma Gadania (Pot.):
Dlaczego nie ma miejsca na dyskusje, protesty, tak ma być i już: Zasłużyliśmy na ochrzan z jego strony, nie ma gadania nie ma o czym mówić (pot.) krzyżówka.
Co to jest Na Wabia (Pot.):
Jak lepiej sprowokować kogoś do oczekiwanej reakcji: Właściciele restauracji wystawiają przed wejściem przykładowe menu, gdzie na wabia umieszczają dwie, trzy tanie potrawy, które mają zachęcić do wejścia do nie ma o czym mówić (pot.) co to jest.
Słownik Nici (Wyszły) Z (Czegoś):
Kiedy coś się nie udało, coś nie ma szans powodzenia: Szkoda, iż z tego wyjazdu do Włoch wyszły nici, ponieważ była szansa, tak aby trochę zarobić nie ma o czym mówić (pot.) słownik.
Czym jest Na Rękę:
Od czego zależy zarobić, otrzymać, dostać - o zarobkach netto, po odliczeniu wszystkich potrąceń: W sklepie zarabia sześćset złotych na rękę, więc trudno się dziwić, iż zalega z czynszem nie ma o czym mówić (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie ma o czym mówić (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu N .