PŁAKAĆ ROZLANYM MLEKIEM co to jest
Definicja NIE MA CO PŁAKAĆ NAD ROZLANYM MLEKIEM. Słownik nie ma co żałować tego, co już się stało.

Czy przydatne?

Definicja nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem

Co to jest NIE MA CO PŁAKAĆ NAD ROZLANYM MLEKIEM: nie ma co żałować tego, co już się stało: Daj sobie spokój z tym biadoleniem. Trzeba się wziąć za naprawę szkód, a nie płakać nad rozlanym mlekiem

Co to jest Na Wariackich Papierach:
Porównanie przygotowania, pospiesznie, chaotycznie: Ten mój wyjazd to było istne szaleństwo. Nie było czasu na przygotowania, na zakupy, na pożegnania ze znajomymi. Wszystko odbyło się na wariackich papierach nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem co to jest.
Definicja Na (Każde) Zawołanie:
Dlaczego zawsze do dyspozycji, bez przeszkód, w każdej chwili: Nigdy nie musiał troszczyć się o własne utrzymanie. Na każde zawołanie miał i kapitał, i pomoc ze strony rodziców nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem definicja.
Co znaczy Na Wyścigi:
Jak lepiej energicznie, gorliwie, błyskawicznie: Wielu chłopców na wyścigi zabiegało o jej względy, lecz ona się żadnym nie zainteresowała nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem co znaczy.
Słownik Nabijać (Kogoś) W Butelkę (Pot.):
Kiedy nabierać kogoś, stawiać kogoś w nieprzyjemnej sytuacji, oszukiwać: Spółki, które rzekomo udzielają szybkich kredytów, po prostu nabijają ludzi w butelkę nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem słownik.
Znaczenie Nie W Kij Dmuchał (Pot.):
Od czego zależy o czymś, co zaskakuje własną ważnością, jakością: Masz pensję dziesięć tys. na miesiąc? O, to nie w kij dmuchał nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie ma co płakać nad rozlanym znaczenie w Znaczenie zwrotu N .