KOGOŚ ZŁAMANEGO CENTA GROSZA co to jest
Definicja NIE DAĆ ZA (COŚ, KOGOŚ) ZŁAMANEGO CENTA (GROSZA) (. Słownik nie spodziewać się po kimś.

Czy przydatne?

Definicja nie dać za (coś, kogoś) złamanego centa (grosza) (

Co to jest NIE DAĆ ZA (COŚ, KOGOŚ) ZŁAMANEGO CENTA (GROSZA) (: nie spodziewać się po kimś, czymś, zbyt sporo, oceniać coś krytycznie: Nie dałabym złamanego centa za jego uzdolnienia plastyczne, a tym czasem jurorzy konkursu przyznali mu pierwszą nagrodę

Nic (Komuś) Do Tego:
ktoś nie powinien wtrącać się do jakiejś kwestie: Nic ci do tego, czy noszę długie włosy, czy nie. To wyłącznie moja kwestia nie dać za (coś, kogoś) złamanego centa (grosza) ( co to jest.
Nad Wyraz:
bardzo, bardziej niż można wyrazić słowami: Jego ostatni obraz nad słowo mi się podoba, lecz nie mam pieniędzy, tak aby go kupić nie dać za (coś, kogoś) złamanego centa (grosza) ( definicja.
Na Każde (Czyjeś) Skinienie:
dyspozycji, w gotowości, aby spełniać wszystkie czyjeś zachcianki czy polecenia: Poprzez całe życie byłam na każde jej skinienie, sprzątałam u niej, robiłam zakupy, opiekowałam się nią, gdy była nie dać za (coś, kogoś) złamanego centa (grosza) ( co znaczy.
Nie Ma Co Płakać Nad Rozlanym Mlekiem:
nie ma co żałować tego, co już się stało: Daj sobie spokój z tym biadoleniem. Trzeba się wziąć za naprawę szkód, a nie płakać nad rozlanym mlekiem nie dać za (coś, kogoś) złamanego centa (grosza) ( słownik.
Nogi (Komuś) Odmawiają Posłuszeństwa:
ktoś jest bardzo zmęczony, z trudem utrzymuje się na nogach: Po dziesięciu kilometrach forsownego marszu nogi odmówiły mu posłuszeństwa nie dać za (coś, kogoś) złamanego centa (grosza) ( znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie dać za (coś, kogoś znaczenie w Znaczenie zwrotu N .