NIEWIELE] SOBIE ROBIĆ KOGOŚ co to jest
Definicja NIC [NIEWIELE] SOBIE NIE ROBIĆ Z (KOGOŚ, CZEGOŚ). Słownik nie przejmować się kimś, czymś.

Czy przydatne?

Definicja nic [niewiele] sobie nie robić z (kogoś, czegoś)

Co to jest NIC [NIEWIELE] SOBIE NIE ROBIĆ Z (KOGOŚ, CZEGOŚ): nie przejmować się kimś, czymś, nie zwracać na coś, kogoś specjalnej uwagi: Ten chłopak nic sobie nie robi z zakazów i próśb rodziców i następnie włóczy się z podejrzanymi typami

Co znaczy Nie Zagrzać Nigdzie Miejsca:
Porównanie nie pozostawać nigdzie długo, na przykład w pracy, w szkole, miejscu zamieszkania: Jego niecierpliwa i niepokorna natura sprawiała, iż wciąż zmieniał pracę. Nigdzie nie mógł zagrzać miejsca nic [niewiele] sobie nie robić z (kogoś, czegoś) co znaczy.
Krzyżówka Noga Się (Komuś) Powinęła [Poślizgnęła]:
Dlaczego komuś się coś nie udało, ktoś doznał porażki w jakiejś dziedzinie: Nie mogę sobie pozwolić, tak aby w tym roku noga powinęła mi się po raz drugi. Tym wspólnie muszę zdać egzamin wstępny nic [niewiele] sobie nie robić z (kogoś, czegoś) krzyżówka.
Co to jest Nie Wiedzieć, Gdzie Oczy Podziać [Schować]:
Jak lepiej być skrępowanym jakąś sytuacją, wstydzić się za coś: Gdy jej wprost powiedziałem, iż to kłamstwo, nie wiedziała, gdzie oczy podziać nic [niewiele] sobie nie robić z (kogoś, czegoś) co to jest.
Słownik Nie Bez Kozery:
Kiedy nie bez powodu, w ustalonym celu: Nie bez kozery mówi się o nich centusie. Oni rzeczywiście są bardzo oszczędni nic [niewiele] sobie nie robić z (kogoś, czegoś) słownik.
Czym jest Nie Wziąć [Nie Dostać, Nie Otrzymać] (Złamanego) G:
Od czego zależy dostać jakichkolwiek pieniędzy: Staszek przygotował projekt obchodów 500 lecia swego rodzinnego miasteczka, lecz nie wziął za to złamanego grosza, ponieważ uważał, iż to jego obywatelski wymóg nic [niewiele] sobie nie robić z (kogoś, czegoś) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nic [niewiele] sobie nie znaczenie w Znaczenie zwrotu N .