KOMUŚ TEGO co to jest
Definicja NIC (KOMUŚ) DO TEGO. Słownik ktoś nie powinien wtrącać się do jakiejś kwestie: Nic ci do.

Czy przydatne?

Definicja nic (komuś) do tego

Co to jest NIC (KOMUŚ) DO TEGO: ktoś nie powinien wtrącać się do jakiejś kwestie: Nic ci do tego, czy noszę długie włosy, czy nie. To wyłącznie moja kwestia

Co znaczy (Coś) Nie Mieści Się (Komuś) W Głowie [W Pale, We:
Porównanie coś jest tak niepojęte, iż trudno w to uwierzyć: Jak ten urzędnik mógł zażądać takiej łapówki? Taka pazerność nie mieści się w głowie nic (komuś) do tego co znaczy.
Krzyżówka (Ktoś) Na To Jak Na Lato:
Dlaczego ktoś ma na coś ogromną ochotę: Oczywiście, iż pojadę z tobą na tę imprezę. Wiesz dobrze, iż ja na to jak na lato nic (komuś) do tego krzyżówka.
Co to jest Nie Ma Żywej Duszy [Żywego Ducha]:
Jak lepiej nie ma ani jednej osoby: Tj. taka dziura, iż po ósmej na ulicach nie ma żywej duszy. Wszyscy siedzą w domach i oglądają telewizję nic (komuś) do tego co to jest.
Słownik Na Całego:
Kiedy bardzo dobrze, mocno, bez ograniczeń, intensywnie: Kiedy wróciliśmy do domu, trwała tam zabawa na całego. Muzyka grała, a towarzystwo miało mocno w czubie nic (komuś) do tego słownik.
Czym jest Na Wabia (Pot.):
Od czego zależy sprowokować kogoś do oczekiwanej reakcji: Właściciele restauracji wystawiają przed wejściem przykładowe menu, gdzie na wabia umieszczają dwie, trzy tanie potrawy, które mają zachęcić do wejścia do nic (komuś) do tego czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nic (komuś) do tego znaczenie w Znaczenie zwrotu N .