PIES WYDRA co to jest
Definicja NI PIES, NI WYDRA. Słownik lekceważące ustalenie kogoś albo czegoś, co trudno opisać.

Czy przydatne?

Definicja ni pies, ni wydra

Co to jest NI PIES, NI WYDRA: lekceważące ustalenie kogoś albo czegoś, co trudno opisać, zakwalifikować: Ta podręcznik jest dziwna, ni wspomnieniowa, ni współczesna. Zwyczajnie ni pies, ni wydra

Co znaczy Nic (Komuś) Do Tego:
Porównanie ktoś nie powinien wtrącać się do jakiejś kwestie: Nic ci do tego, czy noszę długie włosy, czy nie. To wyłącznie moja kwestia ni pies, ni wydra co znaczy.
Krzyżówka Nie Widzieć [Nie Patrzeć] Dalej Niż Koniec [Czubek:
Dlaczego nikim albo niczym innym, a wyłącznie sobą i własną rodziną, wykazywać obojętność wobec cudzych problemów, patrzeć egoistycznie na świat: Jesteś nadzwyczajnym egoistą! Nie widzisz dalej niż czubek ni pies, ni wydra krzyżówka.
Co to jest Nie Tędy Droga!:
Jak lepiej wtedy, gdy chce się powiedzieć, iż czyjś tok rozumowania albo sposób postępowania jest niewłaściwy: O nie, mój drogi! Ani ja, ani ojciec nie będziemy odrabiać za ciebie lekcji. Nie tędy droga. Na ni pies, ni wydra co to jest.
Słownik (Ktoś) Nie Powiedział (Jeszcze) Ostatniego Słowa:
Kiedy ktoś da o sobie jeszcze znać, ujawni własne atuty, możliwości: Nie cieszcie się jeszcze, iż sąsiad przegrał mechanizm. On nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i pewnie niebawem znowu ruszy do ataku ni pies, ni wydra słownik.
Czym jest Nogi (Komuś) Z Dupy Powyrywać (Wulg.):
Od czego zależy rodzaj pogróżki: sprawić komuś lanie, ukarać kogoś: Zbliż się tylko do mojego dziecka, to ci nogi z dupy powyrywam ni pies, ni wydra czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ni pies, ni wydra znaczenie w Znaczenie zwrotu N .