PONIOSŁY KOGOŚ NERWY co to jest
Definicja NERWY (KOGOŚ) PONIOSŁY. Słownik ktoś utracił kontrolę nad własnymi emocjami, w.

Czy przydatne?

Definicja nerwy (kogoś) poniosły

Co to jest NERWY (KOGOŚ) PONIOSŁY: ktoś utracił kontrolę nad własnymi emocjami, w zdenerwowaniu powiedział albo zrobił coś, czego żałuje: Wybacz, iż tak na ciebie nakrzyczałem, nerwy mnie poniosły

Co znaczy Nogi (Komuś) Z Dupy Powyrywać (Wulg.):
Porównanie rodzaj pogróżki: sprawić komuś lanie, ukarać kogoś: Zbliż się tylko do mojego dziecka, to ci nogi z dupy powyrywam nerwy (kogoś) poniosły co znaczy.
Krzyżówka Niech (Kogoś, Coś) (Nagła) Krew Zaleje (Pot.):
Dlaczego rodzaj przekleństwa wyrażającego niekorzystny relacja do kogoś albo czegoś: Lecz mnie ten handlarz oszukał, niech go nagła krew zaleje nerwy (kogoś) poniosły krzyżówka.
Co to jest Na Własną Rękę:
Jak lepiej samodzielnie, bez pomocy, wsparcia, udziału innych osób: Skoro ma teraz wiele czasu, postanowiła na swoją rękę szukać odpowiedniego miejsca na biuro nerwy (kogoś) poniosły co to jest.
Słownik Nie Dawać Sobie W Kaszę Dmuchać (Pot.):
Kiedy czujnym, bystrym, z charakterem, być osobą, którą trudno manipulować, oszukać: Lepiej uważajcie na jej lekcjach, ona nie da sobie w kaszę dmuchać. Znajdzie sposób, aby zaprowadzić dyscyplinę i zmusić nerwy (kogoś) poniosły słownik.
Czym jest Nie Mieć Nic Do Stracenia:
Od czego zależy gotowym na podjęcie ryzyka, ponieważ swoja przypadek jest na tyle zła, iż nic jej nie pogorszy: Co ci szkodzi wystartować w tym konkursie, może tylko zyskać, nie masz nic do stracenia nerwy (kogoś) poniosły czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nerwy (kogoś) poniosły znaczenie w Znaczenie zwrotu N .