NAWINĄĆ KOMUŚ [PRZED] OCZY co to jest
Definicja NAWINĄĆ SIĘ (KOMUŚ) NA [PRZED] OCZY. Słownik zostać poprzez kogoś przypadkowo zauważonym.

Czy przydatne?

Definicja nawinąć się (komuś) na [przed] oczy

Co to jest NAWINĄĆ SIĘ (KOMUŚ) NA [PRZED] OCZY: zostać poprzez kogoś przypadkowo zauważonym: Gdzieś tu położyłam klucze, nie nawinęły się pani przed oczy?

Co znaczy Na Dobrą Sprawę:
Porównanie tak faktycznie, po rozważeniu wszystkich okoliczności: Myślę, iż lepiej będzie zostać w domu, niż jechać do Kowalskich. Na niezłą sprawę nic mnie tam nie ciągnie nawinąć się (komuś) na [przed] oczy co znaczy.
Krzyżówka Na Miejscu:
Dlaczego ułożony, kulturalny: Myślę, iż spodoba ci się nowy sąsiad, tj. człowiek na miejscu. Uczynny, grzeczny, spokojny. 2. (pot.) bez konieczności wyjazdu: Ten koncert dzieje się na miejscu, więc nie musimy nawinąć się (komuś) na [przed] oczy krzyżówka.
Co to jest Na Ful (Pot.):
Jak lepiej bardzo intensywnie, maksymalnie, do końca: Nie myślą o sąsiadach, muzyka na ful do rana to normalka. I to jaka muzyka nawinąć się (komuś) na [przed] oczy co to jest.
Słownik Niech Się Dzieje Co Chce (Pot.):
Kiedy zwrot stosowany w chwili podejmowania trudnej decyzji, oznaczający gotowość do podjęcia ryzyka: Jednak pójdę jutro na to badanie, niech się dzieje co chce nawinąć się (komuś) na [przed] oczy słownik.
Czym jest Nie Mieć Do Kogo Ust [Gęby] Otworzyć:
Od czego zależy być samotnym, nie mieć okazji do rozmów z kimś: Moja sąsiadka bardzo ostatnio zdziwaczała, lecz trudno się dziwić, poprzez cały dzień siedzi sama, nie ma do kogo ust otworzyć nawinąć się (komuś) na [przed] oczy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nawinąć się (komuś) na znaczenie w Znaczenie zwrotu N .