NAKRYĆ NOGAMI co to jest
Definicja NAKRYĆ SIĘ NOGAMI (POT.). Słownik przewrócić się po otrzymaniu silnego ciosu: Jak się nie.

Czy przydatne?

Definicja nakryć się nogami (pot.)

Co to jest NAKRYĆ SIĘ NOGAMI (POT.): przewrócić się po otrzymaniu silnego ciosu: Jak się nie odczepisz od mojej dziewczyny, to ci tak przyłożę, iż nakryjesz się nogami

Co znaczy Niech (Kogoś) Głowa (O Kogoś, Coś) Nie Boli:
Porównanie niech ktoś się (czymś) nie przejmuje, nie zamartwia się, nie wtrąca się do czegoś: Jestem pewien, iż poradzę sobie z tą robotą do piątku, niech cię głowa o to nie boli nakryć się nogami (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Na Pniu:
Dlaczego zbożu: Rolnicy sprzedali zboże na pniu. 2. natychmiast, w momencie ukazania się na rynku, pojawienia się czegoś atrakcyjnego (zazwyczaj o kupowaniu, sprzedawaniu czegoś): Koniunktura chyba jednak się nakryć się nogami (pot.) krzyżówka.
Co to jest Na Wabia (Pot.):
Jak lepiej sprowokować kogoś do oczekiwanej reakcji: Właściciele restauracji wystawiają przed wejściem przykładowe menu, gdzie na wabia umieszczają dwie, trzy tanie potrawy, które mają zachęcić do wejścia do nakryć się nogami (pot.) co to jest.
Słownik Na Zwolnionych Obrotach (Pot.):
Kiedy wolniej niż zazwyczaj, zmniejszając tempo: Po skończeniu pięćdziesiątki wypadałoby żyć na zwolnionych obrotach, a nie tak wiecznie za czymś gonić nakryć się nogami (pot.) słownik.
Czym jest Na Ful (Pot.):
Od czego zależy bardzo intensywnie, maksymalnie, do końca: Nie myślą o sąsiadach, muzyka na ful do rana to normalka. I to jaka muzyka nakryć się nogami (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nakryć się nogami (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu N .