NAKRYĆ NOGAMI co to jest
Definicja NAKRYĆ SIĘ NOGAMI (POT.). Słownik przewrócić się po otrzymaniu silnego ciosu: Jak się nie.

Czy przydatne?

Definicja nakryć się nogami (pot.)

Co to jest NAKRYĆ SIĘ NOGAMI (POT.): przewrócić się po otrzymaniu silnego ciosu: Jak się nie odczepisz od mojej dziewczyny, to ci tak przyłożę, iż nakryjesz się nogami

Co znaczy Nie Zostawiać Na (Kimś) Suchej Nitki:
Porównanie ostro kogoś krytykować, surowo osądzać, złośliwie kogoś obmawiać: W trakcie debaty telewizyjnej jej uczestnicy nie pozostawili suchej nitki na reprezentantach SLD za ostatnie dwa lata rządów nakryć się nogami (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Na Szarym Końcu:
Dlaczego najdalej jak tylko można, poza wszelaką klasyfikacją: Reprezentant Polski znalazł się na szarym końcu w klasyfikacji indywidualnej nakryć się nogami (pot.) krzyżówka.
Co to jest Na Słowo Honoru:
Jak lepiej umów, bez podpisywania dokumentów: Zleciłem mu ten remont na wyraz honoru. Określiliśmy z grubsza zakres prac i stawkę, lecz formalnej umowy nie spisaliśmy. 2. o czymś, co nie powinno działać nakryć się nogami (pot.) co to jest.
Słownik Nie Spuszczać Oka [Oczu] Z (Kogoś, Czegoś):
Kiedy pilnować kogoś, czegoś nieustannie, bacznie obserwować: Pozostawiam syna pod twoją opieką, lecz proszę, żebyś nie spuszczała go z oka. On jest taki ruchliwy, iż może sobie zrobić jakąś krzywdę nakryć się nogami (pot.) słownik.
Czym jest Na Litość [Miłość] Boską [Boga]:
Od czego zależy okrzyk wzmacniający wypowiedź, oddający relacja emocjonalny mówiącego do kwestie: Na litość boską! Przestań mnie zadręczać własnymi ciągłymi pretensjami nakryć się nogami (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nakryć się nogami (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu N .