NAKŁAŚĆ [NAWKŁADAĆ NAWBIJAĆ co to jest
Definicja NAKŁAŚĆ [NAWKŁADAĆ, NAWBIJAĆ] (CZEGOŚ) (KOMUŚ) DO. Słownik opowiedzieć komuś coś tak.

Czy przydatne?

Definicja nakłaść [nawkładać, nawbijać] (czegoś) (komuś) do

Co to jest NAKŁAŚĆ [NAWKŁADAĆ, NAWBIJAĆ] (CZEGOŚ) (KOMUŚ) DO: opowiedzieć komuś coś tak sugestywnie, aby go przekonać do czegoś, nauczyć czegoś: Ci twoi nowi znajomi nakładli ci bzdur do głowy i teraz nie można się z tobą dogadać

Co znaczy Nie Widzieć [Nie Patrzeć] Dalej Niż Koniec [Czubek:
Porównanie nikim albo niczym innym, a wyłącznie sobą i własną rodziną, wykazywać obojętność wobec cudzych problemów, patrzeć egoistycznie na świat: Jesteś nadzwyczajnym egoistą! Nie widzisz dalej niż czubek nakłaść [nawkładać, nawbijać] (czegoś) (komuś) do co znaczy.
Krzyżówka Nić Ariadny:
Dlaczego coś, co ułatwi dotarcie do celu, znalezienie czegoś: Wskazówki przygodnie spotkanych ludzi zaprowadziły go jak nić Adriany do miejsca, gdzie zginął jego dziadek nakłaść [nawkładać, nawbijać] (czegoś) (komuś) do krzyżówka.
Co to jest Na Odlew:
Jak lepiej o uderzeniu: mocno, gwałtownie, z całej siły: Pijany gość rozpoczął się awanturować, więc barman nie wytrzymał i przyłożył mu na odlew nakłaść [nawkładać, nawbijać] (czegoś) (komuś) do co to jest.
Słownik Na Krótką [Krótszą, Bliższą] Metę:
Kiedy na krótki czas, bez dłuższej perspektywy: Uważam, iż kupienie tak małego mieszkania jest rozwiązaniem na krótką metę. Gdy założysz rodzinę, trzeba będzie poszukać czegoś większego nakłaść [nawkładać, nawbijać] (czegoś) (komuś) do słownik.
Czym jest Najstarszy Zawód Świata:
Od czego zależy eufemistycznie: prostytucja: Od lat pojawiają się projekty, aby zalegalizować najstarszy zawód świata. Prostytucja to zwyczajnie świadczenie usług, których ktoś potrzebuje nakłaść [nawkładać, nawbijać] (czegoś) (komuś) do czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nakłaść [nawkładać, nawbijać znaczenie w Znaczenie zwrotu N .