MINĄ NADRABIAĆ co to jest
Definicja NADRABIAĆ MINĄ. Słownik próbować ukryć własne zakłopotanie, rozczarowanie, złość.

Czy przydatne?

Definicja nadrabiać miną

Co to jest NADRABIAĆ MINĄ: próbować ukryć własne zakłopotanie, rozczarowanie, złość: Dyrektor domu kultury próbował nadrabiać miną, lecz nareszcie musiał przyznać, iż impreza się nie udała i to on ponosi za to odpowiedzialność

Co znaczy Natrzeć (Komuś) Uszu:
Porównanie w delikatny sposób zganić kogoś, wyrazić swój gniew czy dezaprobatę: Muszę lecieć, ponieważ robi się późno. Mama gotowa natrzeć mi uszu, jeżeli nie wrócę na czas nadrabiać miną co znaczy.
Krzyżówka Nerwy (Kogoś) Poniosły:
Dlaczego ktoś utracił kontrolę nad własnymi emocjami, w zdenerwowaniu powiedział albo zrobił coś, czego żałuje: Wybacz, iż tak na ciebie nakrzyczałem, nerwy mnie poniosły nadrabiać miną krzyżówka.
Co to jest Na Łonie Natury:
Jak lepiej w otoczeniu przyrody: Po zakończeniu pracy mogę nareszcie wyjechać z zatłoczonego miasta i odpocząć na łonie natury nadrabiać miną co to jest.
Słownik Nie Mrugnąć Okiem:
Kiedy wobec czegoś, nie ujawniać swojego relacji do sytuacji czy przedmiotu rozmowy: Kiedy wspomniała w rozmowie, iż rozważa wyjazd za granicę, nawet nie mrugnął okiem. A wiadomo, iż nie jest mu to nadrabiać miną słownik.
Czym jest Ni Z Gruszki, Ni Z Pietruszki [Ni Z Gruchy, Ni Z P:
Od czego zależy nagle, nieoczekiwanie: Już zbieraliśmy się do domu, gdy nagle Marian ni z gruszki, ni z pietruszki wystrzelił, iż za tydzień się żeni i prosi nas na świadków nadrabiać miną czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nadrabiać miną znaczenie w Znaczenie zwrotu N .