NADAWAĆ KOSZA ŚMIECI co to jest
Definicja NADAWAĆ SIĘ DO KOSZA [DO ŚMIECI]. Słownik być bezwartościowym i nieprzydatnym: Przyniósł.

Czy przydatne?

Definicja nadawać się do kosza [do śmieci]

Co to jest NADAWAĆ SIĘ DO KOSZA [DO ŚMIECI]: być bezwartościowym i nieprzydatnym: Przyniósł dzisiaj raport, nad którym pracował cały tydzień, lecz to się nadaje do kosza. Zrobił w nim tyle błędów, iż nawet poprawić byłoby trudno

Co znaczy Nie Mieć (Ani) Grosza [Centa] (Przy Duszy):
Porównanie być zupełnie bez pieniędzy: Kiedy przyjechał, aby poszukać szczęścia w stolicy, nie miał grosza przy duszy nadawać się do kosza [do śmieci] co znaczy.
Krzyżówka Nie Zostawiać Na (Kimś) Suchej Nitki:
Dlaczego ostro kogoś krytykować, surowo osądzać, złośliwie kogoś obmawiać: W trakcie debaty telewizyjnej jej uczestnicy nie pozostawili suchej nitki na reprezentantach SLD za ostatnie dwa lata rządów nadawać się do kosza [do śmieci] krzyżówka.
Co to jest Nie Umieć Zliczyć Do Trzech (Pot.):
Jak lepiej być niewiele rozgarniętym, niewiele zaradnym: Wydawało się, iż on nie umie zliczyć do trzech, a w czasie gdy poradził sobie z takim trudnym zadaniem nadawać się do kosza [do śmieci] co to jest.
Słownik (Ktoś) Nie Czuje Nóg (Pot.):
Kiedy ktoś jest bardzo zmęczony, nie potrafi ustać na nogach: Po dziesięciu godzinach pracy za ladą sprzedawczyni nie czuje nóg. To nie jest lekka robota nadawać się do kosza [do śmieci] słownik.
Czym jest Narobić Bigosu:
Od czego zależy zamieszanie, skomplikować kwestie: Lecz narobiłaś bigosu, tyle razy zmieniając termin swojego przyjazdu. Teraz już nie wiem, czy uda się skrzyknąć wszystkich na 1 dzień, ponieważ każdy ma przecież nadawać się do kosza [do śmieci] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nadawać się do kosza [do znaczenie w Znaczenie zwrotu N .