NABIJAĆ [NAPEŁNIAĆ NAPYCHAĆ co to jest
Definicja NABIJAĆ [NAPEŁNIAĆ, NAPYCHAĆ] KIESZENIE [KABZĘ]. Słownik bogacić się powyżej miarę: Cła.

Czy przydatne?

Definicja nabijać [napełniać, napychać] kieszenie [kabzę]

Co to jest NABIJAĆ [NAPEŁNIAĆ, NAPYCHAĆ] KIESZENIE [KABZĘ]: bogacić się powyżej miarę: Cła zaporowe na nie wszystkie wyroby wprowadzono chyba tylko po to, aby krajowi monopoliści mogli nabijać sobie kabzę

Nie Ma O Czym Mówić (Pot.):
wtedy, gdy w sposób kategoryczny chce się zakończyć dyskusję, wyrazić swój niekorzystny relacja do tematu: Powiedziałam, iż nie zgadzam się i to moje ostatnie wyraz. Nie ma o czym mówić nabijać [napełniać, napychać] kieszenie [kabzę] co to jest.
Ni Przypiął, Ni Przyłatał:
pasuje do danej ekipy, kategorii: Zmień krawat, ponieważ do tej koszuli pasuje ni przypiął, ni przyłatał. 2. zwrot stosowany wtedy, gdy w rozmowie pojawia się zdanie niepasujące do tematu: Nie nabijać [napełniać, napychać] kieszenie [kabzę] definicja.
Na Mur Beton [Bank, Sto Procent] (Pot.):
z pewnością, bez wątpienia: Oddam ci te kapitał pod koniec miesiąca, na mur beton nabijać [napełniać, napychać] kieszenie [kabzę] co znaczy.
Nie Mieć Głowy Do (Czegoś):
uzdolnień w danym kierunku: Nigdy nie miał głowy do matematyki, więc trudno się dziwić, iż nie zdał na politechnikę. 2. być w danej chwili zajętym, nie mieć czasu na zajmowanie się czymś innym: Czy nabijać [napełniać, napychać] kieszenie [kabzę] słownik.
Nie Ma Gadania (Pot.):
nie ma miejsca na dyskusje, protesty, tak ma być i już: Zasłużyliśmy na ochrzan z jego strony, nie ma gadania nabijać [napełniać, napychać] kieszenie [kabzę] znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nabijać [napełniać, napychać znaczenie w Znaczenie zwrotu N .