ZWOLNIONYCH OBROTACH co to jest
Definicja NA ZWOLNIONYCH OBROTACH (POT.). Słownik wolniej niż zazwyczaj, zmniejszając tempo: Po.

Czy przydatne?

Definicja na zwolnionych obrotach (pot.)

Co to jest NA ZWOLNIONYCH OBROTACH (POT.): wolniej niż zazwyczaj, zmniejszając tempo: Po skończeniu pięćdziesiątki wypadałoby żyć na zwolnionych obrotach, a nie tak wiecznie za czymś gonić

Co znaczy Na Otarcie Łez:
Porównanie na pocieszenie: Stanowisko dyrektora powierzyli jednak komuś innemu, a jej na otarcie łez dali drobną podwyżkę na zwolnionych obrotach (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Na Klęczkach [Kolanach]:
Dlaczego z pokorą, z uniżonością: Lepiej się zastanów, co robisz. Dzisiaj mnie wyrzucasz, a jutro będziesz mnie błagać na klęczkach, żebym powrócił na zwolnionych obrotach (pot.) krzyżówka.
Co to jest Nie Ma Żartów (Z Kimś, Czymś):
Jak lepiej o kimś albo o czymś, czego nie powinno się lekceważyć: Coraz więcej ludzi przekonuje się, iż z kleszczami nie ma żartów na zwolnionych obrotach (pot.) co to jest.
Słownik Na Łebka (Pot.) Z Czasownikami Oznaczającymi Przem:
Kiedy bez zapłaty, bez biletu, przy okazji: Koło Piotrkowa zabrał na łebka młodego chłopaka z plecakiem, dzięki czemu miał towarzystwo na dalszą jazdę i nie musiał się bać, iż zaśnie za kierownicą na zwolnionych obrotach (pot.) słownik.
Czym jest Na Gapę:
Od czego zależy nie posiadając ważnego biletu: Poprzez parę dni dojeżdżał do szkoły na gapę, aż wreszcie złapali go kontrolerzy na zwolnionych obrotach (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na zwolnionych obrotach (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu N .