KARKU ZŁAMANIE co to jest
Definicja NA ZŁAMANIE KARKU. Słownik w ogromnym pośpiechu, narażając się na niebezpieczeństwo czy.

Czy przydatne?

Definicja na złamanie karku

Co to jest NA ZŁAMANIE KARKU: w ogromnym pośpiechu, narażając się na niebezpieczeństwo czy niepowodzenie: Kierowca zabrał przesyłkę i popędził na złamanie karku do najbliższego urzędu pocztowego, tak aby papiery znalazły się jutro w Warszawie

Co znaczy Nacisnąć [Poruszyć] Wszystkie Sprężyny:
Porównanie użyć wszystkich możliwych środków, aby załatwić jakąś sprawę: Mój znajomy nacisnął wszystkie sprężyny, tak aby załatwić synowi pracę, a i tak nic z tego nie wyszło i chłopak poszedł na zasiłek na złamanie karku co znaczy.
Krzyżówka Nie Zagrzać Nigdzie Miejsca:
Dlaczego nie pozostawać nigdzie długo, na przykład w pracy, w szkole, miejscu zamieszkania: Jego niecierpliwa i niepokorna natura sprawiała, iż wciąż zmieniał pracę. Nigdzie nie mógł zagrzać miejsca na złamanie karku krzyżówka.
Co to jest Nadymać Się [Puszyć Się] Jak Indor:
Jak lepiej dawać słowo swojej pewności siebie, pysze, lekceważącemu stosunkowi do innych: Odkąd otrzymał to stanowisko, nadyma się jak indor i udaje, iż nikogo nie poznaje na złamanie karku co to jest.
Słownik Nie Dać [Zapłacić I In.] (Złamanego) Grosza [Centa:
Kiedy nie zapłacić nic, nie dać jakichkolwiek pieniędzy: Tata dziecka nie dawał złamanego grosza na jego utrzymanie, a teraz żąda prawa do spotkań z nim na złamanie karku słownik.
Czym jest Napędzać (Komuś) Stracha [Strachu]:
Od czego zależy nastraszyć kogoś: Lecz mi napędziłaś stracha tym swoim telefonem, już myślałam, iż stało się coś poważnego na złamanie karku czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na złamanie karku znaczenie w Znaczenie zwrotu N .