ZABÓJ co to jest
Definicja NA ZABÓJ (POT.). Słownik o uczuciach bardzo mocno, kompletnie: Jeszcze w szkole średniej.

Czy przydatne?

Definicja na zabój (pot.)

Co to jest NA ZABÓJ (POT.): o uczuciach bardzo mocno, kompletnie: Jeszcze w szkole średniej zakochała się na zabój w pewnym gitarzyście i od tej pory wszystkie wieczory spędzała w klubie, gdzie grał

Co znaczy Nie Ma O Czym Mówić (Pot.):
Porównanie wtedy, gdy w sposób kategoryczny chce się zakończyć dyskusję, wyrazić swój niekorzystny relacja do tematu: Powiedziałam, iż nie zgadzam się i to moje ostatnie wyraz. Nie ma o czym mówić na zabój (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Na Drugim [Tamtym] Świecie:
Dlaczego w miejscu, do którego człowiek trafia po zgonu: Zastanów się, co cię czeka na drugim świecie? Prawie każdy trafi do nieba na zabój (pot.) krzyżówka.
Co to jest Na Klęczkach [Kolanach]:
Jak lepiej z pokorą, z uniżonością: Lepiej się zastanów, co robisz. Dzisiaj mnie wyrzucasz, a jutro będziesz mnie błagać na klęczkach, żebym powrócił na zabój (pot.) co to jest.
Słownik (Ktoś) Na To Jak Na Lato:
Kiedy ktoś ma na coś ogromną ochotę: Oczywiście, iż pojadę z tobą na tę imprezę. Wiesz dobrze, iż ja na to jak na lato na zabój (pot.) słownik.
Czym jest Nie Móc Oderwać Oczu Od (Kogoś, Czegoś):
Od czego zależy patrzeć na kogoś, na coś z zachwytem, rozkoszować się czymś, jakimś widokiem: Tancerka była tak piękna, iż widzowie nie mogli od niej oderwać wzroku na zabój (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na zabój (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu N .