WYROST co to jest
Definicja NA WYROST. Słownik 1. przesadnie, pozostawiając nadwyżkę, która w przyszłości się przyda.

Czy przydatne?

Definicja na wyrost

Co to jest NA WYROST: 1. przesadnie, pozostawiając nadwyżkę, która w przyszłości się przyda: Ta kurtka jest trochę na wyrost, lecz co najmniej dłużej mu posłuży. 2. bezzasadnie, przedwcześnie: Widzę, iż pochwaliłam cię trochę na wyrost. Nie jesteś jednak tak sumienny i systematyczny, jak sądziłam

Co znaczy Na Dzień Dobry:
Porównanie przywitanie: Dedykujemy państwu dziennie dobry nową piosenkę Stinga. 2. na samym początku, na starcie: Poszłam do adwokata, gdzie dziennie dobry musiałam wyłożyć trzysta złotych na poczet honorarium na wyrost co znaczy.
Krzyżówka Na Własne Oczy [Uszy]:
Dlaczego osobiście: Wpadnij do niej kiedyś bez uprzedzenia, to przekonasz się na swoje oczy, jaka z niej gospodyni na wyrost krzyżówka.
Co to jest Nici (Wyszły) Z (Czegoś):
Jak lepiej coś się nie udało, coś nie ma szans powodzenia: Szkoda, iż z tego wyjazdu do Włoch wyszły nici, ponieważ była szansa, tak aby trochę zarobić na wyrost co to jest.
Słownik Nie Pisnąć (O Czymś) (Ani) Słowa [Słowem, Słówka,:
Kiedy utrzymać coś w sekrecie, nie zdradzić się z czymś: Jednakże od dwóch miesięcy wiedział, iż Ola jest w ciąży, nie pisnął rodzinie ani słowa na wyrost słownik.
Czym jest Nosić Wysoko Czoło:
Od czego zależy mieć poczucie własnej wartości, być człowiekiem dumnym: Z wyjątkiem okoliczności, Joanna nosiła wysoko czoło, niektórzy sądzili nawet, iż jest zarozumiała na wyrost czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na wyrost znaczenie w Znaczenie zwrotu N .