KOŃCU SZARYM co to jest
Definicja NA SZARYM KOŃCU. Słownik najdalej jak tylko można, poza wszelaką klasyfikacją.

Czy przydatne?

Definicja na szarym końcu

Co to jest NA SZARYM KOŃCU: najdalej jak tylko można, poza wszelaką klasyfikacją: Reprezentant Polski znalazł się na szarym końcu w klasyfikacji indywidualnej

Co znaczy Na Oko (Pot.):
Porównanie mniej więcej, w przybliżeniu: Napastnik miał na oko trzydzieści lat, ciemne włosy, krępą budowę ciała na szarym końcu co znaczy.
Krzyżówka Na Pełnych [Wysokich, Najwyższych, Maksymalnych] O:
Dlaczego intensywnie, bez chwili przerwy, wytchnienia: Od pięciu lat pracujesz na pełnych obrotach, więc czas wziąć wreszcie urlop na szarym końcu krzyżówka.
Co to jest Na Żywo:
Jak lepiej emitowany na bieżąco, bezpośrednio z miejsca zdarzenia: W koncercie na żywo, jaki zobaczymy dziś wieczorem, wystąpią gwiazdy polskiej estrady na szarym końcu co to jest.
Słownik Niech (Kogoś, Coś) Diabli (Wezmą [Porwą]) (Pot.):
Kiedy stosowane w stanie silnej irytacji, zdenerwowania: O rany! Złapaliśmy gumę, niech to diabli wezmą! 2. rodzaj przekleństwa wobec kogoś: niech zginie, niech mu się stanie coś złego: Niech diabli wezmą na szarym końcu słownik.
Czym jest (Ktoś, Coś) Nie Z Tej Ziemi:
Od czego zależy ktoś albo coś niezwykłego, wzbudzającego zachwyt albo zdumienie: Wczorajszy spektakl światło i dźwięk z muzyką Michela Jarre´a był nie z tej ziemi na szarym końcu czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na szarym końcu znaczenie w Znaczenie zwrotu N .