NIGDY ŚWIĘTY co to jest
Definicja NA ŚWIĘTY NIGDY. Słownik w zbyt odległym terminie albo w ogóle: Ciągle obiecuje, iż odda.

Czy przydatne?

Definicja na święty nigdy

Co to jest NA ŚWIĘTY NIGDY: w zbyt odległym terminie albo w ogóle: Ciągle obiecuje, iż odda mi tę książkę, lecz czuję, iż to zrobi na święty nigdy. Chyba już muszę się z nią pożegnać

Co znaczy Niech (Kogoś, Coś) Dunder Świśnie [(Jasny) Piorun:
Porównanie stosowane wtedy, gdy coś się nie powiedzie: Niech dunder świśnie takich fachowców jak oni! 2. rodzaj przekleństwa skierowany do kogoś, kto jest powodem irytacji, złości: Znowu ten sklep jest na święty nigdy co znaczy.
Krzyżówka Na Klęczkach [Kolanach]:
Dlaczego z pokorą, z uniżonością: Lepiej się zastanów, co robisz. Dzisiaj mnie wyrzucasz, a jutro będziesz mnie błagać na klęczkach, żebym powrócił na święty nigdy krzyżówka.
Co to jest Niczego Sobie (Pot.):
Jak lepiej powściągliwą pochwałę, dobry, całkiem dobry, całkiem niebrzydki: Przyznam, iż jego dziewczyna jest niczego sobie. Spodziewałem się jakiejś grubej okularnicy, a tu całkiem niezła babka na święty nigdy co to jest.
Słownik Na Oko (Pot.):
Kiedy mniej więcej, w przybliżeniu: Napastnik miał na oko trzydzieści lat, ciemne włosy, krępą budowę ciała na święty nigdy słownik.
Czym jest Niech (Kogoś, Coś) (Jasny) Szlag Trafi (Pot.):
Od czego zależy przekleństwo stosowane w stanie silnego wzburzenia: Znowu wybili mi boczną szybę, niech to szlag trafi na święty nigdy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na święty nigdy znaczenie w Znaczenie zwrotu N .