NIGDY ŚWIĘTY co to jest
Definicja NA ŚWIĘTY NIGDY. Słownik w zbyt odległym terminie albo w ogóle: Ciągle obiecuje, iż odda.

Czy przydatne?

Definicja na święty nigdy

Co to jest NA ŚWIĘTY NIGDY: w zbyt odległym terminie albo w ogóle: Ciągle obiecuje, iż odda mi tę książkę, lecz czuję, iż to zrobi na święty nigdy. Chyba już muszę się z nią pożegnać

Co znaczy Nie Jest (Nigdzie) Powiedziane, Że...:
Porównanie nie jest pewne, oczywiste: Komu nie chce się uczyć, niech od razu wycofa własne papiery. Nie jest nigdzie powiedziane, iż wszyscy muszą studiować na święty nigdy co znaczy.
Krzyżówka Nie Znać [Nie Być Pewnym, Nie Wiedzieć] Dnia Ani G:
Dlaczego być zależnym od swego przeznaczenia, nie mieć wpływu na to, co przyniesie los: Na wojnie wszystko jest ogromną loterią, nikt nie zna dnia ani godziny na święty nigdy krzyżówka.
Co to jest Na Całej Linii:
Jak lepiej w pełni, kompletnie, bardzo: W tegorocznych mistrzostwach ponieśliśmy klęskę na całej linii, ani jeden zawodnik nie otrzymał się do półfinału na święty nigdy co to jest.
Słownik Na Własną Rękę:
Kiedy samodzielnie, bez pomocy, wsparcia, udziału innych osób: Skoro ma teraz wiele czasu, postanowiła na swoją rękę szukać odpowiedniego miejsca na biuro na święty nigdy słownik.
Czym jest Na Drugą Nogę [Nóżkę]:
Od czego zależy toast, zachęta do wypicia drugiego kieliszka wódki: Zostań Jasiu jeszcze trochę. Napijemy się na drugą nóżkę i dopiero wtedy pójdziesz na święty nigdy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na święty nigdy znaczenie w Znaczenie zwrotu N .