ŚLEPO co to jest
Definicja NA ŚLEPO. Słownik 1. bez sprawdzania, bez cienia zastrzeżenia, z sporym zaufaniem.

Czy przydatne?

Definicja na ślepo

Co to jest NA ŚLEPO: 1. bez sprawdzania, bez cienia zastrzeżenia, z sporym zaufaniem: Takiemu człowiekowi jak on można na ślepo powierzyć klucze od sejfu. 2. na podstawie swojej pamięci, bez sięgania do map, książek: Nie musisz szukać mapy. Byłem tam tyle razy, iż na ślepo trafię na miejsce

Co znaczy Na Chłopski [Prosty, Zdrowy] Rozum:
Porównanie działając zdrowym rozsądkiem: Na chłopski rozum, nie powinniście w tym roku brać się za budowę domu. Nie macie na to ani środków, ani czasu na ślepo co znaczy.
Krzyżówka Na Oko (Pot.):
Dlaczego mniej więcej, w przybliżeniu: Napastnik miał na oko trzydzieści lat, ciemne włosy, krępą budowę ciała na ślepo krzyżówka.
Co to jest Niskiego Lotu [Niskich, Niewysokich Lotów]:
Jak lepiej pospolity, o miernej wartości: Niestety, tegoroczny konkurs nie był ogromnym wydarzeniem. Przeważały prace niskiego lotu na ślepo co to jest.
Słownik Nawinąć Się (Komuś) Na [Przed] Oczy:
Kiedy zostać poprzez kogoś przypadkowo zauważonym: Gdzieś tu położyłam klucze, nie nawinęły się pani przed oczy na ślepo słownik.
Czym jest Na Chama (Pot.):
Od czego zależy bezczelnie, bez oglądania się na zakazy czy normy: Facet na chama wcisnął się do kolejki i jeszcze pyskuje na ślepo czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na ślepo znaczenie w Znaczenie zwrotu N .