RĘKĘ co to jest
Definicja NA RĘKĘ. Słownik zarobić, otrzymać, dostać - o zarobkach netto, po odliczeniu wszystkich.

Czy przydatne?

Definicja na rękę

Co to jest NA RĘKĘ: zarobić, otrzymać, dostać - o zarobkach netto, po odliczeniu wszystkich potrąceń: W sklepie zarabia sześćset złotych na rękę, więc trudno się dziwić, iż zalega z czynszem

Co znaczy Nie Przebierać W Słowach:
Porównanie faktycznie się myśli, nie unikając dosadnych słów: Zdenerwowani pasażerowie, którzy od paru godz. usiłują wyjechać w stronę Warszawy, wtargnęli do dyżurnego ruchu i nie przebierając w wyrazach na rękę co znaczy.
Krzyżówka Nici (Wyszły) Z (Czegoś):
Dlaczego coś się nie udało, coś nie ma szans powodzenia: Szkoda, iż z tego wyjazdu do Włoch wyszły nici, ponieważ była szansa, tak aby trochę zarobić na rękę krzyżówka.
Co to jest Nosić (Kogoś) Na Rękach:
Jak lepiej okazywać komuś specjalne względy, dogadzać, spełniać wszystkie życzenia: Bezpośrednio po ślubie wszystko było jak w bajce, nosił żonę na rękach. Jednak nie trwało to długo na rękę co to jest.
Słownik Najeść Się Szaleju [Blekotu]:
Kiedy zachowywać się dziwacznie, niemądrze: On się chyba najadł szaleju! Ostrzygł głowę na zapałkę, nosi jakieś dziwaczne ubrania i rozpoczął słuchać hinduskiej muzyki na rękę słownik.
Czym jest Nie Mieć Nic W Ustach:
Od czego zależy od dłuższego czasu nic nie jeść: Muszę natychmiast coś zjeść! Poprzez cały dzień nie miałem nic w ustach na rękę czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na rękę znaczenie w Znaczenie zwrotu N .