PIERWSZY RZUT co to jest
Definicja NA PIERWSZY RZUT OKA. Słownik po pobieżnym zapoznaniu się z kwestią, opierając się na.

Czy przydatne?

Definicja na pierwszy rzut oka

Co to jest NA PIERWSZY RZUT OKA: po pobieżnym zapoznaniu się z kwestią, opierając się na pierwszego wrażenia: Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, iż wszystko jest tak jak dawniej, a jednak coś się zmieniło

Co znaczy (Ktoś) Niespełna Rozumu:
Porównanie o kimś zachowującym się dziwnie, nierozsądnie, wykazującym zaburzenia psychiczne: Tylko osoba niespełna rozumu mogła kupić taką ruderę na pierwszy rzut oka co znaczy.
Krzyżówka Nawet (Komuś) Się Nie Śniło:
Dlaczego ktoś nie był w stanie wyobrazić sobie czegoś, wymarzyć, uwierzyć, iż coś nastąpi: Naszym rodzicom nawet się nie śniło, iż będą kiedyś bez przeszkód wyjeżdżać za granicę na pierwszy rzut oka krzyżówka.
Co to jest Na Czarną Godzinę:
Jak lepiej na gorsze czasy: Zostawiłam tę sumę na czarną godzinę, lecz skoro nadarza się taka dobra okazja - pożyczę ci ją na auto na pierwszy rzut oka co to jest.
Słownik (Ktoś, Coś) Nie Z Tej Ziemi:
Kiedy ktoś albo coś niezwykłego, wzbudzającego zachwyt albo zdumienie: Wczorajszy spektakl światło i dźwięk z muzyką Michela Jarre´a był nie z tej ziemi na pierwszy rzut oka słownik.
Czym jest Na Łapu Capu:
Od czego zależy błyskawicznie, bez przygotowania: Nie znoszę wyjeżdżać tak na łapu capu na urlop. Wolę kupić wycieczkę z wyprzedzeniem, a nie łapać ostatnie okazje i zaryzykować, iż coś będzie nie tak na pierwszy rzut oka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na pierwszy rzut oka znaczenie w Znaczenie zwrotu N .