OSTATNICH NOGACH co to jest
Definicja NA OSTATNICH NOGACH (POT.). Słownik 1. bardzo zmęczony, wyczerpany: Po przejściu całego.

Czy przydatne?

Definicja na ostatnich nogach (pot.)

Co to jest NA OSTATNICH NOGACH (POT.): 1. bardzo zmęczony, wyczerpany: Po przejściu całego szlaku dotarł na ostatnich nogach do schroniska, gdzie padł bez sił. 2. w zaawansowanej ciąży, tuż przed rozwiązaniem: Kiedy była na ostatnich nogach, postanowiła jeszcze zrobić remont pokoju, tak aby dziecko miało dobre warunki

Co znaczy Na Dzień Dobry:
Porównanie przywitanie: Dedykujemy państwu dziennie dobry nową piosenkę Stinga. 2. na samym początku, na starcie: Poszłam do adwokata, gdzie dziennie dobry musiałam wyłożyć trzysta złotych na poczet honorarium na ostatnich nogach (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Nie Wiedzieć, Gdzie Się Podziać:
Dlaczego być speszonym, zakłopotanym: Kiedy wujek po paru głębszych rozpoczął opowiadać te własne niemądre dowcipy, nie wiedziałam, gdzie się podziać na ostatnich nogach (pot.) krzyżówka.
Co to jest Nauczyć (Kogoś) Rozumu:
Jak lepiej wieloma środkami skłonić kogoś do zmiany zachowania, żeby na długo to zapamiętał: Jak jeszcze raz wrócisz tak późno do domu, to ja cię nauczę rozumu, już ty mnie popamiętasz na ostatnich nogach (pot.) co to jest.
Słownik Ni Przypiął, Ni Przyłatał:
Kiedy pasuje do danej ekipy, kategorii: Zmień krawat, ponieważ do tej koszuli pasuje ni przypiął, ni przyłatał. 2. zwrot stosowany wtedy, gdy w rozmowie pojawia się zdanie niepasujące do tematu: Nie na ostatnich nogach (pot.) słownik.
Czym jest Niech (Kogoś, Coś) Dunder Świśnie [(Jasny) Piorun:
Od czego zależy stosowane wtedy, gdy coś się nie powiedzie: Niech dunder świśnie takich fachowców jak oni! 2. rodzaj przekleństwa skierowany do kogoś, kto jest powodem irytacji, złości: Znowu ten sklep jest na ostatnich nogach (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na ostatnich nogach (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu N .