BETON [BANK PROCENT co to jest
Definicja NA MUR BETON [BANK, STO PROCENT] (POT.). Słownik z pewnością, bez wątpienia: Oddam ci te.

Czy przydatne?

Definicja na mur beton [bank, sto procent] (pot.)

Co to jest NA MUR BETON [BANK, STO PROCENT] (POT.): z pewnością, bez wątpienia: Oddam ci te kapitał pod koniec miesiąca, na mur beton

Co znaczy Nie Wąchać Prochu:
Porównanie nie brać udziału w walce zbrojnej: Co on może powiedzieć o wojnie? Przecież siedział poprzez cały czas w sztabie i ani razu nie powąchał prochu na mur beton [bank, sto procent] (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Nakryć Się Nogami (Pot.):
Dlaczego przewrócić się po otrzymaniu silnego ciosu: Jak się nie odczepisz od mojej dziewczyny, to ci tak przyłożę, iż nakryjesz się nogami na mur beton [bank, sto procent] (pot.) krzyżówka.
Co to jest Nerwy (Komuś) Puściły:
Jak lepiej ktoś nie jest w stanie dłużej kontrolować swoich reakcji na zbyt spore napięcie nerwowe: Martyna nie chciała płakać przy świadkach, lecz nerwy jej puściły i nie potrafiła powstrzymać się od łez na mur beton [bank, sto procent] (pot.) co to jest.
Słownik (Coś, Ktoś) Nie Wychodzi [Nie Chce Wyjść, Nie Moż:
Kiedy ktoś nie potrafi o kimś, o czymś zapomnieć, nieustannie o tym myśli: Nie może mi wyjść z głowy wiadomość, którą usłyszałem dziś w telewizji, iż w Iraku zginął redaktor Waldemar Milewicz na mur beton [bank, sto procent] (pot.) słownik.
Czym jest Na Drugim [Tamtym] Świecie:
Od czego zależy w miejscu, do którego człowiek trafia po zgonu: Zastanów się, co cię czeka na drugim świecie? Prawie każdy trafi do nieba na mur beton [bank, sto procent] (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na mur beton [bank, sto znaczenie w Znaczenie zwrotu N .