MIEJSCU co to jest
Definicja NA MIEJSCU. Słownik 1. przyzwoity, ułożony, kulturalny: Myślę, iż spodoba ci się nowy.

Czy przydatne?

Definicja na miejscu

Co to jest NA MIEJSCU: 1. przyzwoity, ułożony, kulturalny: Myślę, iż spodoba ci się nowy sąsiad, tj. człowiek na miejscu. Uczynny, grzeczny, spokojny. 2. (pot.) bez konieczności wyjazdu: Ten koncert dzieje się na miejscu, więc nie musimy brać samochodu. 3. od razu: Załatwmy sprawę na miejscu, nie ma potrzeby czekać do jutra

Co znaczy Nie Schodzić Z Afisza:
Porównanie o sztuce albo filmie, który poprzez dłuższy czas utrzymuje się w repertuarze: To był wielki sukces. Sztuka nie schodziła z afisza poprzez kilka lat na miejscu co znaczy.
Krzyżówka Nie Wziąć [Nie Dostać, Nie Otrzymać] (Złamanego) G:
Dlaczego dostać jakichkolwiek pieniędzy: Staszek przygotował projekt obchodów 500 lecia swego rodzinnego miasteczka, lecz nie wziął za to złamanego grosza, ponieważ uważał, iż to jego obywatelski wymóg na miejscu krzyżówka.
Co to jest Na Łebka (Pot.) Z Czasownikami Oznaczającymi Przem:
Jak lepiej bez zapłaty, bez biletu, przy okazji: Koło Piotrkowa zabrał na łebka młodego chłopaka z plecakiem, dzięki czemu miał towarzystwo na dalszą jazdę i nie musiał się bać, iż zaśnie za kierownicą na miejscu co to jest.
Słownik Nie Ma Strachu:
Kiedy bez obaw, spokojnie: Proszę spokojnie zostawić swój auto przed budynkiem. Nie ma strachu, ochroniarz nie spuści go z oka na miejscu słownik.
Czym jest Nakryć Się Nogami (Pot.):
Od czego zależy przewrócić się po otrzymaniu silnego ciosu: Jak się nie odczepisz od mojej dziewczyny, to ci tak przyłożę, iż nakryjesz się nogami na miejscu czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na miejscu znaczenie w Znaczenie zwrotu N .