ŚMIERCI ŁOŻU co to jest
Definicja NA ŁOŻU ŚMIERCI. Słownik w momencie zgonu, w ostatnich godzinach życia: Leżąc na łożu.

Czy przydatne?

Definicja na łożu śmierci

Co to jest NA ŁOŻU ŚMIERCI: w momencie zgonu, w ostatnich godzinach życia: Leżąc na łożu zgonu, zdał sobie sprawę, iż zmarnował własne życie. Nie założył rodziny, w pracy nie za sporo osiągnął, a i na rozrywki czy podróże jakoś nie było czasu

Co znaczy Niewierny Tomasz:
Porównanie o kimś nieufnym, kto podaje w niepewność jakieś wiadomości czy fakty: Mój mąż to niewierny Tomasz, nigdy nie wierzy na wyraz. Zawsze dwa razy sprawdzi na łożu śmierci co znaczy.
Krzyżówka Nie Tędy Droga!:
Dlaczego wtedy, gdy chce się powiedzieć, iż czyjś tok rozumowania albo sposób postępowania jest niewłaściwy: O nie, mój drogi! Ani ja, ani ojciec nie będziemy odrabiać za ciebie lekcji. Nie tędy droga. Na na łożu śmierci krzyżówka.
Co to jest Nie Wylecieć [Wypaść] Sroce Spod Ogona (Pot.):
Jak lepiej być kimś godnym szacunku, uwagi, kimś, kogo nie powinno się lekceważyć: Co ty sobie wyobrażasz? iż pochodzisz z lepszej rodziny? A ja co? Także nie wypadłem sroce spod ogona na łożu śmierci co to jest.
Słownik Nie Ma Żywej Duszy [Żywego Ducha]:
Kiedy nie ma ani jednej osoby: Tj. taka dziura, iż po ósmej na ulicach nie ma żywej duszy. Wszyscy siedzą w domach i oglądają telewizję na łożu śmierci słownik.
Czym jest (Ktoś, Coś) (Jest) Nie Z Tego Świata:
Od czego zależy ktoś jest niepraktyczny, nieprzystosowany do życia, coś jest dziwaczne, niezwykłe: Witek czasami zachowuje się, jakby był nie z tego świata - nieżyciowy idealista, romantyk, marzyciel na łożu śmierci czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na łożu śmierci znaczenie w Znaczenie zwrotu N .