KRZYWY co to jest
Definicja NA KRZYWY RYJ (POT.). Słownik bez zaproszenia, bez ponoszenia jakichkolwiek wydatków: Nie.

Czy przydatne?

Definicja na krzywy ryj (pot.)

Co to jest NA KRZYWY RYJ (POT.): bez zaproszenia, bez ponoszenia jakichkolwiek wydatków: Nie chwal mu się, iż idziesz do mnie na imprezę, ponieważ on znowu będzie chciał się załapać na krzywy ryj

Co znaczy Nic (Komuś) Po (Kimś, Czymś):
Porównanie coś jest komuś niepotrzebne, nieprzydatne: Możesz sobie wziąć ten sznurek, nic mi po nim. Mam całą nową szpulę na krzywy ryj (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Na Chodzie (Pot.):
Dlaczego sprawny techniczne albo fizyczne: Kupiłem na giełdzie stary auto, lecz jest na chodzie i wygląda nieźle na krzywy ryj (pot.) krzyżówka.
Co to jest Nie Schodzić Z Afisza:
Jak lepiej o sztuce albo filmie, który poprzez dłuższy czas utrzymuje się w repertuarze: To był wielki sukces. Sztuka nie schodziła z afisza poprzez kilka lat na krzywy ryj (pot.) co to jest.
Słownik Nie Wiedzieć, Gdzie Oczy Podziać [Schować]:
Kiedy być skrępowanym jakąś sytuacją, wstydzić się za coś: Gdy jej wprost powiedziałem, iż to kłamstwo, nie wiedziała, gdzie oczy podziać na krzywy ryj (pot.) słownik.
Czym jest Nosić (Kogoś) Na Rękach:
Od czego zależy okazywać komuś specjalne względy, dogadzać, spełniać wszystkie życzenia: Bezpośrednio po ślubie wszystko było jak w bajce, nosił żonę na rękach. Jednak nie trwało to długo na krzywy ryj (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na krzywy ryj (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu N .