DRUGIM [TAMTYM] ŚWIECIE co to jest
Definicja NA DRUGIM [TAMTYM] ŚWIECIE. Słownik w miejscu, do którego człowiek trafia po zgonu.

Czy przydatne?

Definicja na drugim [tamtym] świecie

Co to jest NA DRUGIM [TAMTYM] ŚWIECIE: w miejscu, do którego człowiek trafia po zgonu: Zastanów się, co cię czeka na drugim świecie? Prawie każdy trafi do nieba

Co znaczy Nie Śmierdzieć Groszem (Pot.):
Porównanie nie mieć pieniędzy: Z kim ty chcesz zakładać spółkę, przecież on groszem nie śmierdzi na drugim [tamtym] świecie co znaczy.
Krzyżówka (Jak) Na Lekarstwo:
Dlaczego odrobinę: W tym nadmorskim kurorcie pełno jest smażalni ryb, barów i restauracji, lecz takich miejsc, gdzie można aby przyjemnie posiedzieć i zjeść smaczny posiłek, jest tam jak na lek na drugim [tamtym] świecie krzyżówka.
Co to jest Na Każdym Kroku:
Jak lepiej ciągle, zawsze, wszędzie: Tyle mówi się o kryzysie w gospodarce, a jednak na każdym kroku widzi się nowe luksusowe osiedla, nowoczesne biurowce, drogie samochody na drugim [tamtym] świecie co to jest.
Słownik Na Czarną Godzinę:
Kiedy na gorsze czasy: Zostawiłam tę sumę na czarną godzinę, lecz skoro nadarza się taka dobra okazja - pożyczę ci ją na auto na drugim [tamtym] świecie słownik.
Czym jest Na Wariata (Pot.):
Od czego zależy niezorientowaną, licząc na szczęście: Postanowiłam na wariata zadzwonić do tej spółki i zaproponować własne usługi. 2. bez przygotowania, w największym pośpiechu: Jak tylko dowiedział się, iż na Helu na drugim [tamtym] świecie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na drugim [tamtym] świecie znaczenie w Znaczenie zwrotu N .