OCZACH CZYICHŚ co to jest
Definicja NA (CZYICHŚ) OCZACH. Słownik 1. jawnie, w czyjejś obecności: Oni zachowują się.

Czy przydatne?

Definicja na (czyichś) oczach

Co to jest NA (CZYICHŚ) OCZACH: 1. jawnie, w czyjejś obecności: Oni zachowują się skandalicznie! Na oczach nauczycieli piją piwo, palą papierosy, używają wulgarnych słów. 2. współcześnie, w okresie, gdy ktoś był w stanie coś zaobserwować: Zmiany cywilizacyjne dokonały się na naszych oczach. Nastąpiła powszechna komputeryzacja, pojawiły się telefony komórkowe i inne nowoczesne formy komunikowania się

Co znaczy Niech Trupem Padnę, Jeśli... (Pot.):
Porównanie zwrot stosowany dla podkreślenia swojej prawdomówności: Niech trupem padnę, jeżeli kłamię. Faktycznie nie ukradłem tego portfela na (czyichś) oczach co znaczy.
Krzyżówka (Czyjaś) Noga (Gdzieś) Nie Postanie:
Dlaczego zwrot stosowany w celu podkreślenia negatywnego relacji jakiejś osoby do konkretnego miejsca: Po ostatniej awanturze z teściami obiecał sobie, iż jego noga nie postanie nigdy więcej w ich domu na (czyichś) oczach krzyżówka.
Co to jest Na Gębę (Pot.):
Jak lepiej bez spisywania umów czy dokumentów zabezpieczających: Pożyczyłem mu na gębę parę tys. złotych i teraz mam problem z odzyskaniem długu na (czyichś) oczach co to jest.
Słownik Niech (Kogoś, Coś) (Jasny) Szlag Trafi (Pot.):
Kiedy przekleństwo stosowane w stanie silnego wzburzenia: Znowu wybili mi boczną szybę, niech to szlag trafi na (czyichś) oczach słownik.
Czym jest Nadymać Się [Puszyć Się] Jak Indor:
Od czego zależy dawać słowo swojej pewności siebie, pysze, lekceważącemu stosunkowi do innych: Odkąd otrzymał to stanowisko, nadyma się jak indor i udaje, iż nikogo nie poznaje na (czyichś) oczach czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na (czyichś) oczach znaczenie w Znaczenie zwrotu N .