LINII CAŁEJ co to jest
Definicja NA CAŁEJ LINII. Słownik w pełni, kompletnie, bardzo: W tegorocznych mistrzostwach.

Czy przydatne?

Definicja na całej linii

Co to jest NA CAŁEJ LINII: w pełni, kompletnie, bardzo: W tegorocznych mistrzostwach ponieśliśmy klęskę na całej linii, ani jeden zawodnik nie otrzymał się do półfinału

Nie Bez Kozery:
nie bez powodu, w ustalonym celu: Nie bez kozery mówi się o nich centusie. Oni rzeczywiście są bardzo oszczędni na całej linii co to jest.
Na Dobrą Sprawę:
tak faktycznie, po rozważeniu wszystkich okoliczności: Myślę, iż lepiej będzie zostać w domu, niż jechać do Kowalskich. Na niezłą sprawę nic mnie tam nie ciągnie na całej linii definicja.
Na Zimno [Na Chłodno]:
obojętnie, po rozważeniu wszystkich za i przeciw: Rozważył sobie na zimno wszystkie za i przeciw i postanowił nie kandydować w wyborach na całej linii co znaczy.
Na Słowo Honoru:
umów, bez podpisywania dokumentów: Zleciłem mu ten remont na wyraz honoru. Określiliśmy z grubsza zakres prac i stawkę, lecz formalnej umowy nie spisaliśmy. 2. o czymś, co nie powinno działać na całej linii słownik.
Nadepnąć [Nastąpić] (Komuś) Na Odcisk:
narazić się komuś, zdenerwować kogoś: Musiałeś jej nieźle nadepnąć na odcisk, iż nie chce już się z tobą spotykać na całej linii znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na całej linii znaczenie w Znaczenie zwrotu N .