MIEĆ [TRZYMAĆ] KOGOŚ GARŚCI co to jest
Definicja MIEĆ [TRZYMAĆ] (KOGOŚ, COŚ) W GARŚCI. Słownik uzależnić kogoś od siebie, panować.

Czy przydatne?

Definicja mieć [trzymać] (kogoś, coś) w garści

Co to jest MIEĆ [TRZYMAĆ] (KOGOŚ, COŚ) W GARŚCI: uzależnić kogoś od siebie, panować kompletnie nad kimś albo nad czymś: Od chwili, gdy podsunął mi ten weksel do podpisania, ma mnie w garści

Co znaczy Mieć Złote Serce:
Porównanie być z natury dobrym i wrażliwym na cudze problemy: Moja mama ma faktycznie złote serce, lecz czasem jest nadopiekuńcza mieć [trzymać] (kogoś, coś) w garści co znaczy.
Krzyżówka Mieć Związane Ręce:
Dlaczego nie móc swobodnie decydować o czymś albo działać: Póki nie zakończy się postępowanie spadkowe, mam powiązane ręce. Nie mogę sprzedać ani domu, ani samochodu mieć [trzymać] (kogoś, coś) w garści krzyżówka.
Co to jest Mieć Piasek W Oczach:
Jak lepiej odczuwać pieczenie gałki ocznej spowodowane brakiem snu, zmęczeniem: Czas już skończyć z czytaniem, ponieważ mam piasek w oczach i chyba muszę iść spać mieć [trzymać] (kogoś, coś) w garści co to jest.
Słownik Mieć Kuku Na Muniu (Żart.):
Kiedy o kimś niespełna rozumu, nieracjonalnie się zachowującym: Masz chyba kuku na muniu, iż wierzysz w jego kłamstwa mieć [trzymać] (kogoś, coś) w garści słownik.
Czym jest (Ktoś) Małej Wiary:
Od czego zależy ktoś, kto nie jest skłonny wierzyć w coś, w co inni wierzą: Jesteś człowiekiem małej wiary, skoro nie chcesz uwierzyć w powodzenie tego projektu mieć [trzymać] (kogoś, coś) w garści czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest mieć [trzymać] (kogoś, coś) w znaczenie w Znaczenie zwrotu M .