ROZUMU NIESPEŁNA KTOŚ co to jest
Definicja (KTOŚ) NIESPEŁNA ROZUMU. Słownik o kimś zachowującym się dziwnie, nierozsądnie.

Czy przydatne?

Definicja (ktoś) niespełna rozumu

Co to jest (KTOŚ) NIESPEŁNA ROZUMU: o kimś zachowującym się dziwnie, nierozsądnie, wykazującym zaburzenia psychiczne: Tylko osoba niespełna rozumu mogła kupić taką ruderę

Co to jest Nadymać Się [Puszyć Się] Jak Indor:
Porównanie dawać słowo swojej pewności siebie, pysze, lekceważącemu stosunkowi do innych: Odkąd otrzymał to stanowisko, nadyma się jak indor i udaje, iż nikogo nie poznaje (ktoś) niespełna rozumu co to jest.
Definicja Nacisnąć [Poruszyć] Wszystkie Sprężyny:
Dlaczego użyć wszystkich możliwych środków, aby załatwić jakąś sprawę: Mój znajomy nacisnął wszystkie sprężyny, tak aby załatwić synowi pracę, a i tak nic z tego nie wyszło i chłopak poszedł na zasiłek (ktoś) niespełna rozumu definicja.
Co znaczy Nawet (Komuś) Się Nie Śniło:
Jak lepiej ktoś nie był w stanie wyobrazić sobie czegoś, wymarzyć, uwierzyć, iż coś nastąpi: Naszym rodzicom nawet się nie śniło, iż będą kiedyś bez przeszkód wyjeżdżać za granicę (ktoś) niespełna rozumu co znaczy.
Słownik Najstarszy Zawód Świata:
Kiedy eufemistycznie: prostytucja: Od lat pojawiają się projekty, aby zalegalizować najstarszy zawód świata. Prostytucja to zwyczajnie świadczenie usług, których ktoś potrzebuje (ktoś) niespełna rozumu słownik.
Znaczenie Na Boku:
Od czego zależy w tajemnicy, nie całkiem uczciwie: Trudno się dziwić, iż ma tyle pieniędzy, skoro od lat prowadzi na boku różne interesy. Jego oficjalna pensja nie pozwoliłaby mu na taki poziom życia (ktoś) niespełna rozumu znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ktoś) niespełna rozumu znaczenie w Znaczenie zwrotu N .