KTOŚ JAKIM ŚWIECIE CHODZI co to jest
Definicja (KTOŚ) NIE WIE, PO JAKIM ŚWIECIE CHODZI [NA JAKIM. Słownik o kimś niepraktycznym.

Czy przydatne?

Definicja (ktoś) nie wie, po jakim świecie chodzi [na jakim

Co to jest (KTOŚ) NIE WIE, PO JAKIM ŚWIECIE CHODZI [NA JAKIM: o kimś niepraktycznym, nieznającym realiów życia: Chłopie, spójrz realnie na świat. Przecież ty nie wiesz, po jakim świecie chodzisz!

Co znaczy Na Jednej Nodze (Pot.):
Porównanie bez chwili zwłoki, szybko: Poczekaj tu na mnie. Skoczę tylko na jednej nodze do sklepu i zaraz wracam (ktoś) nie wie, po jakim świecie chodzi [na jakim co znaczy.
Krzyżówka Na Ful (Pot.):
Dlaczego bardzo intensywnie, maksymalnie, do końca: Nie myślą o sąsiadach, muzyka na ful do rana to normalka. I to jaka muzyka (ktoś) nie wie, po jakim świecie chodzi [na jakim krzyżówka.
Co to jest Nawet (Komuś) Się Nie Śniło:
Jak lepiej ktoś nie był w stanie wyobrazić sobie czegoś, wymarzyć, uwierzyć, iż coś nastąpi: Naszym rodzicom nawet się nie śniło, iż będą kiedyś bez przeszkód wyjeżdżać za granicę (ktoś) nie wie, po jakim świecie chodzi [na jakim co to jest.
Słownik Na Wabia (Pot.):
Kiedy sprowokować kogoś do oczekiwanej reakcji: Właściciele restauracji wystawiają przed wejściem przykładowe menu, gdzie na wabia umieszczają dwie, trzy tanie potrawy, które mają zachęcić do wejścia do (ktoś) nie wie, po jakim świecie chodzi [na jakim słownik.
Czym jest Na Wyścigi:
Od czego zależy energicznie, gorliwie, błyskawicznie: Wielu chłopców na wyścigi zabiegało o jej względy, lecz ona się żadnym nie zainteresowała (ktoś) nie wie, po jakim świecie chodzi [na jakim czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ktoś) nie wie, po jakim znaczenie w Znaczenie zwrotu N .